Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 5. Hafta Sonuçları ve Oyuncu İstatistikleri

488

İşte karşınızda Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi‘nde 5. Hafta’da oynanan maçların sonuçları ve oyuncu istatistikleri:

AREL ÜNİV. B.ÇEKMECE BASKETBOL 69 – 79 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Salon: Gazanfer Bilge

Hakemler: Alper Altuğ Köselerli, Semih Vural, Halit Can Cihan

Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol: Armstead 11, Hayes 20, Eldridge 8, Tiby 5, Williams 18, Arda Erdoğan, Berkay Candan 3, Deniz Kılıçlı 4, Oğulcan Baykan

Beşiktaş Sompo Japan: Rich 13, Kenan Sipahi 11, Alexander 15, Erkan Veyseloğlu 1, Buva 16, Burak Can Yıldızlı, Can Maxim Mutaf 5, Samet Geyik 2, Pressey, Benzing 16

1. Çeyrek: 14-20
Devre: 34-40
3. Çeyrek: 55-56

TÜRK TELEKOM 83 – 67 GAZİANTEP BASKETBOL

Salon: Ankara

Hakemler: Fatih Arslanoğlu, Halil Baldemir, Serhat Büker

Türk Telekom: Landesberg 18, Yunus Emre Sonsırma 5, Gabriel 5, Campell 12, Stimac 14, Metin Türen 9, Serhat Çetin 6, Kaya Peker 11, Redding 3, Polat Kaya, Nusret Yıldırım

Gaziantep Basketbol: Orhan Hacıyeva 9, Vasiliauskas 11, Jekiri 7, Tomas 3, McKissic 19, Murat Göktaş 4, Kadir Bayram, James 12, Doğan Şenli, Yunus Çankaya 2

1. Çeyrek: 17-22
Devre: 38-37
3. Çeyrek: 64-54

GALATASARAY 81 – 71 PINAR KARŞIYAKA

Salon: Sinan Erdem

Hakemler: Mehmet Serdar Ünal, Ozan Çakar, Ali Köseoğlu

Galatasaray: Webster 17, Göksenin Köksal 8, Harrison 10, Hayes 13, Auguste 15, Caner Erdeniz, Ege Arar 2, Erol Can Çinko 5, Can Korkmaz 2, Arapovic 9

Pınar Karşıyaka: Tayfun Erülkü 3, Walker 2, Henry 17, İlkan Karaman 7, Marei 19, Akif Egemen Güven, Berk İbrahim Uğurlu 11, Gailius 12, Chatman

1. Çeyrek: 23-21
Devre: 51-38
3. Çeyrek: 67-51

ADATIP SAKARYA B.ŞEHİR BLD. BASKETBOL 84 – 71 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

Salon: Sakarya

Hakemler: Mehmet Keseratar, Osman Sinan İşgüder, Sinem Tetik

Adatıp Sakarya B.Şehir Bld. Basketbol: Etou 18, Burak Eşlik 2, Salumu 23, Douglas 10, Nnoko 23, Herndon 6, Şafak Edge 2, Alp Karahan, Uğur Dokuyan

Bahçeşehir Koleji: Rautins 11, Can Altıntığ 4, Hakan Yapar 11, Colom 18, Slaughter 8, Emir Preldzic 2, White 5, Yitiğcan Turna, Babb 12

1. Çeyrek: 23-24
Devre: 39-46
3. Çeyrek: 60-53

AFYON BELEDİYESPOR 74 – 76 İSTANBUL BBSK

Salon: Prof. Dr. Veysel Eroğlu

Hakemler: Yener Yılmaz, Mehmet Karabilecen, Can Mavisu

Afyon Belediyespor: Knight 11, Hagins 20, Calloway 15, Elegar, Mc Gee 7, Serkan Menteşe, Altan Erol 9, Cemal Nalga 1, Cevher Özer 11, Dorukhan Engindeniz

İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Holloway 21, Kulig 15, Semih Erden 9, Ali Berent Kavaklıoğlu 3, Babic 20, Mert Gizir 3, Thompson 5, Minchev

1. Çeyrek: 15-21
Devre: 36-44
3. Çeyrek: 50-61

DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 78 – 82 TOFAŞ

Salon: Darüşşafaka Ayhan Şahenk

Hakemler: Erşan Kartal, Özlem Yalman, Kaan Büyükçil

Darüşşafaka Tekfen: Doğuş Özdemiroğlu 3, Kidd 11, Peiners 8, Evans 10, Oğuz Savaş 6, Berk Demir 4, Diebler 14, Kartal Özmızrak 3, Eric 19, Muhammed Baygül

TOFAŞ: Garrett 23, Mejia 16, Weems 15, Kadji 4, Withey 8, Berkan Durmaz, Muhaymin Mustafa 6, Muhsin Yaşar 2, Yiğit Arslan 8

1. Çeyrek: 16-24
Devre: 38-38
3. Çeyrek: 55-63

FENERBAHÇE 86 – 79 ANADOLU EFES

Salon: Ülker Spor ve Etkinlik

Hakemler: Emin Moğulkoç, Ziya Özorhon, Kerem Baki

Fenerbahçe: Sloukas 16, Melih Mahmutoğlu 11, Kalinic 17, Vesely 14, Ahmet Düverioğlu 4, Ali Muhammed 12, Egehan Arna, Sinan Güler, Melli 6, Guduric 6

Anadolu Efes: Micic 10, Larkin 8, James Metecan Birsen, Moerman 18, Dunston 16, Ahmet Buğrahan Tuncer 2, Doğuş Balbay 9, Sertaç Şanlı 4, Beaubois 12, Birkan Batuk

1. Çeyrek: 26-23
Devre: 44-40
3. Çeyrek: 57-53
Normal süre: 72-72

SonPeriyot ailesi olarak; Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi‘nde mücadele eden tüm takımlara başarılar dileriz.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here