NF Dream League

107795
NF Dream League
NF Dream League

NF Dream League Sezonu Açtı

İsminizi, soy isminizi, telefon ve e-mail adreslerinizi yazın lütfen. Bu bilgiler açıklanmayacak sadece takım isimleri sıralamaya yazacak.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Oyuncuların aldığı yıllık ücretler, geçen seneki istatistikleri ve NBA 2k puanlarına göre kendi oluşturduğumuz ağırlıklar ile bir formül oluşturduk ve oyuncu değerlerini belirledik. Oyuncu oyuncu bakmadık, otomatik olarak formül ile oluşturuldu ücretler ve bu ligi ilk kez yaptığımız için tüm oyuncuları alamadık. Sadece bazı oyuncuları seçmek zorunda kaldık. O yüzden lütfen şu oyuncu neden yok diye sormayın ve oyuncu ücretleri ile ilgili değişiklik talep etmeyin 🙂 Takım kurup oyuna katılmak ÜCRETSİZDİR.

Soru şu: Bu oyuncuların ücretleri aşağıdaki gibi olsaydı ve 100 M limitiniz olsaydı nasıl bir ilk 5 kurardınız?

Limit 100 M. Limiti aşmamanız gerekiyor

Bu lig için sadece 100 M limitli takımlarınızı kurun yeterli. Daha sonra başka işlem yapmanıza veya takip etmenize gerek yok.

Her takım 2 lige katılacak. Liglerden birisi Nisan ortasında bitecek olan normal sezon, diğer lig ise 5 günlük mini-lig şeklinde olacak. O yüzden her gün takımınızı oluşturup liglere katılabilirsiniz. İlk takımınız normal sezon liginde, son takımınız da mini liglerde yarışacak.

Mini lig 7 Kasım Çarşamba’yı 8 Kasım Perşembe’ye bağlayan gece maçların başlama saati ile başlayacak. O zamana kadar mini lig için yeni takım kurmanız gerekmektedir. 5 gün boyunca iyi performans göstereceğini düşündüğünüz oyuncuları seçiniz.

Puanlama şu şekilde olacak (maç başı ortalama):

(Galibiyet Sayısı Aylık) x Ortalama Dakika x 0,025
SAYI ORTALAMASI x 1
İSABETLİ SAHA İÇİ ŞUTU x (YÜZDE-%45) x 0,04
İSABETLİ ÜÇLÜK x (3LÜK YÜZDESİ-%40) x 0,06
İSABETLİ SERBEST ATIŞ x (SERBEST ATIŞ YÜZDESİ-%75) x 0,02
RİB  x 1,5
ASİST x 1,8
– (TOP KAYBI x 1,25)
TOP ÇALMA x 3
BLOK x 3

Eşitlik halinde düşük bütçeli takım üst sırada yer alacak, eğer bütçeler de eşitse formu önce dolduran kişilerin takımları üst sırada yer alacak.

NF Dream League

Dream League 2
Bütçeyi Aştınız. 100 M'u aşmamanız gerekiyor. Lütfen bazı oyuncuları değiştirin!

Tebrikler. 100 M'u aşmadınız. Takımınızı bu şekilde kurmak ve lige katılmak için gönderin.

Her oyuncuyu sadece 1 kez seçmeniz gerekiyor. Aynı oyuncuyu 2 ya da daha çok kez seçerseniz takımınız lige katılamaz. Lütfen son kez kadronuzu kontrol edin ve gönderin.


Takımının toplam değeri en fazla 100 M olabilir. 100 M 'u geçen takımlar lige katılamayacaktır.

Aşağıdaki alanlara telefon ve numaranızı yazarak formu gönderip lige katılabilirsiniz.

10 haneli yazınız.

Herkese iyi şanslar.

– Gece 00:00 itibarıyla gün değiştiği için gün sınırlarımız 00:00’a göre ayarlanır. Mini lig için Cuma’yı Cumartesi’ye bağlayan gece 02.00’ye kadar doldurulan formlar geçerli olacaktır. 3 ve 4 günlük puanlar hesaplanacak.

 •    Lig boyunca ya da mini lig boyunca oynamayan oyuncu olursa, diğer 4 oyuncunun puanına, oynamayan oyuncunun değeri oranında puan eklenecektir.
 •    Mini lig için son takımınız, normal sezon ligi için ilk takımınız değerlendirmeye alınacak.

Sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Yarışmaya katılan herkes NF, SonPeriyot, NBA ve sitemizin anlaşmalı olduğu kurumlardan email ve SMS almayı kabul etmiş sayılır.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

62 YORUMLAR

  • Katılım tarihine göre herkes en azından normal sezon ligine katılmış oluyor. İlk lig 3-4 günlük lig idi. Yani Perşembe ve Cuma gecelerindeki maçlardan önce dolduranlar 2 lige birden katılmış oldu.

 1. Admin ben bugün giriş yaptım ve takımı kurdum, yani cuma gecesi oynanan maçlara yetişemedim, takımla ilgili nasıl bir puanlama olacak? Cuma günü dahil edilmeden mi hesaplanacak?

  • Perşembe gecesi (Cuma) ve Cuma gecesi (Cumartesi) oynanan maçlardan önce kurulan takımlar hem mini lige hem de normal sezon ligine katılmış oldu.

 2. Admin bey takımı oluşturmama rağmen siteye girince tekrar yeni takım oluşturma ana ekranı geliyor kurduğum takımı nasıl düzelticem

 3. admin kadro kurmuştum ama çokça kez değiştirdim ve en son yaptığıma karar verdi mama bugün yaptığım mı kabul edilir sen yaptığım mı

  • Tarihe göre değişiyor o. Normal sezon ligi için son yaptığın geçerli olur. Mini lig için tarih limitini geçip geçmemene göre bakacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here