En Büyük Ayakkabı Numarasına Sahip Oyuncular

17656

NBA oyuncuları ayakkabı numaraları konusunda normal bir insana göre çok daha büyük numaralara sahip oluyor. Günümüzde bir insanın 45 numara gimyesi bile absürd gelirken NBA oyuncuları bunu çok daha üstünde numaralara sahip. Bugün bunu kanıtlar derecesinde bir liste hazırladık.

Listemizde şu an aktif olarak oynayan oyuncuları ele aldık fakat ilk olarak bunun haricinde NBA tarihindeki en büyük ayakkabı numarasına sahip isim Shaquille O’Neal’ı atlamamak lazım.

Shaquille O’Neal

Shaq NBA tarihinin en dominant ismiydi. Bu domnantlık ayakkabı numarasına da yansımış gibi duruyor. Shaq tam 57 numara ayakkabıları ile NBA tarihinin en büyük ayağına sahip ismi unvanını koruyor. Unvanın niteliğini sorgulamak size kalmış.

Andre Iguodala

Dürüst olmak gerekirse Iguodala bu listeye girmesi beklenen isimlerden olmayabilir. Bir forvet için çok uzun ayağa sahip. Iggy tam 51 numara ayakkabılar ile parkeye çıkıyor.

Kevin Durant

KD zaman zaman ayakları ile gündeme gelmişti. Zaten büyük ayakları medya tarafından bilinen bir durum Kevin Durant tam 51/51.5 numara giyerek standartları biraz fazla aşıyor.

Robin/Brook Lopez

İkiz kardeş Robin ve Lopez güncel olarak aktif NBA oyuncular olarak en büyük ayağa sahip isimlerden. Tam olarak 53 numara ayakkabı ile ikizler Milwaukee Bucks için ter döküyor.

Boban Marjanovic

Boban Boban… Devasa elleri, 132 kg ve 2.24 metre boyu ile ligin dev ismi tamı tamına 54 numara ile ligin en büyük ayak numarasına sahip. Marjanovic’in listede zirveyi çekmesi çok da şaşırtıcı olmamalı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz