Patrick Beverley 2-9 Başladıktan Sonra Röportaj Verdi!

127
Patrick Beverley 2-9 Başladıktan Sonra Röportaj Verdi!

Lakers’ın sezona çok kötü başladığı aşikar… Gelmiş geçmiş en kötü Lakers takımı olma konusunda adaylıklarını itina ile sürdüren LeBron James ve takım arkadaşları bu durum hakkında çok da mutlu değiller. Geçen haftalarda arka arkaya aldıkları mağlubiyetlerle maçı bitirmediler bir de üzerine çift haneli farklar yiyerek bu durumlara geldiler. Clippers maçı sonrasında Spectrum SportsNet’e röportaj veren Patrick Beverley’nin işte cevapları:

Loonie oynamıyor, Schroder oynamıyor, TB oynamıyor… Bazı şutörlerimiz geri döndü ve bununla birlikte iyi bir hafta geçirdik. Sacramento Kings ve haftanın sonunda oynanacak Brooklyn Nets karşılaşmasından sonra dört veya beş gün izin aldık. Bu şekilde daha iyi bir hale geleceğiz.

Lakers soyunma odasında Covid dışında bir hastalık daha var. LeBron James, Loonie Walker ve Wenyen Gabriel bu hastalıklardan müzdarip. Beverley bu hastalık sadece iki maça mal olduğu için mutlu.

Beverley, Lakers’a geldiği için umutlu. Henüz meyve verememiş olsalar da kültürün değişmeye başladığını ve güzel şeylerin yolda olduğunu belirtti. Görünüşe göre Beverley tıpkı Timberwolves’de yaptığı gibi soyunma odasında takımın kaptanı olmaya çalışıyor. Benzer tecrübelerle, benzer kötü başlangıçlar ve benzer kötü karakterler ile birlikte oynamış ve onlara lider olmuş bir oyuncu için bu çok büyük bir problem gibi gözükmüyor fakat ortada atlanılan bir nokta da var ki LeBron’un olduğu yerde sadece bir tane lider olabilir ve bu yapılan hareketler o yüzden de komik kaçıyor.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz