NBA 2K19 Kapağında Hangi Oyuncu Yer Alacak?

3170
NBA2K20'de Rating Güncellemesi!

Basketbolseverlerin en büyük tutkularından biri olan NBA 2K serisinin yeni oyununu herkes merakla bekliyor. Bu yazımda oyunun yeni çıkacak olan ”2K19” kapağında hangi oyuncuların yer alabileceğine dair ufak bir tahmin yürüttüm.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Geçtiğimiz yılki NBA 2K18 kapağı, popüler video oyunu için şimdiye kadarki en büyük yankıyı oluşturdu. Bunun nedeni, Kyrie Irving’in Boston Celtics’e takas olmasından önce Cavs formasıyla oyunun kapağında yer almasıydı.

NBA 2K18’in kapağı geçen Haziran ayında açıklanmıştı. Bu da NBA 2K19’un kapağında hangi oyuncunun yer alacağının açıklanmasına dair az bir süremiz kaldığını gösteriyor. Birkaç sürpriz ile oyunun kapağında hangi oyuncular olabileceğine dair bir öngörü yaptım.

Bu seçimi yaparken de daha önce kapakta yer almış oyunculardan özellikle kaçındım. Kim bunlar olacak derseniz Russell Westbrook, James Harden , LeBron James, Kevin Durant ve Stephen Curry başlıca isimler.

İşte oyunun kapağında olmasını beklediğim 5 isim.

1-STEVE NASH: NBA 2K18’in en popüler yönlerinden biri tüm zamanların en iyi oyuncularından oluşan takımların olmasıydı. Nash, Suns tarihinin en yüksek puanlı oyuncusu. Eğer oyun tüm zamanların en iyi takımlarını daha fazla göz önünde bulundurmak isterse oyunun kapağında Steve Nash’i görmemiz hiçte şaşırtıcı olmaz.

2-VİCTOR OLADİPO: Oladipo, son NBA offseason’unu bedenini ve oyununu dönüştürerek geçirdi. Bunun karşılığını da bu sene gösterdiği performansla takımını play-off’lara taşıyarak aldı. Cleveland’a elenmiş olmaları bir burukluk yaratsa da belki oyunun kapağında yer almak onun için güzel bir hediye olabilir.

3-GİANNİS ANTETOKOUNMPO: Yunan yıldız Antetokounmpo’da buradaki en büyük adaylardan birisi olarak gözümüze çarpıyor. 2K18’de ratingi 91 olan oyuncu, bu sene oyununu biraz daha geliştirdi ve yeni çıkacak oyunda kapakta yer almasını beklediğim isimlerden bir tanesi.

4-ANTHONY DAVİS: New Orleans Pelicans’ın yıldızı Anthony Davis’de oyunun kapağında yer alabilecek yıldız oyunculardan bir tanesi olarak listemizdeki yerini alıyor. Portland karşısındaki performansıyla kendini NBA’in en üst vitrinine koyan oyuncunun, yeni oyunun kapağında smaç basarken ki fotoğrafını hayal etmemiz hiçte zor değil.

5- BEN SİMMONS: Yılın çaylağı ödülünde çoğu otorite tarafından önde görülen Simmons, son tahmin olarak karşımıza çıkıyor. Oyun stiliyle LeBron ile karşılaştırılan çaylak oyuncu gösterdiği bu performansla bakalım onun gibi 2K kapağında yer alabilecek mi?

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here