LeBron James, Kyrie Irving’e Kızgın mı ?

678
LeBron James, Kyrie Irving'e Kızgın mı ?
LeBron James, Kyrie Irving'e Kızgın mı ?

İKİLİ ARASINDAKİ SON DURUM NE ?

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Cleveland Cavaliers’ta Kyrie’nin geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde takasını istemesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Yaşanan olayın ardından ilk duyumlara göre haberi duyan LeBron sinirlenmiş, adeta sırtından vurulmuşa döndüğü belirtildi.

Daha önce oldukça iyi anlaşan ve birbirlerini sürekli öven ikilinin bu olayın ardından aralarının nasıl olduğu merak konusu. ABD kaynaklı bir çok basın organı LeBron’un çok sinirli olduğu hatta gördüğü yerde Kyrie ile kavga bile edeceğini yazdı. Öte yandan Kyrie cephesinde de takas isteğinin basına sızdırılmasına sebeb olan kişi LeBron olarak gösterildi. Kyrie’nin LeBron ile oynamamak isteği de LeBron’u sinirlendiren ve üzen bir diğer etmen oldu.

Çığ gibi büyüyen spekülasyonların ardından LeBron James son noktayı koydu. Süper star kişisel twitter hesabından çıkan haberlerle ilgili olarak; “Gerçek değil! Başka bir kaynak bulun” dedi.

Kyrie ve LeBron birlikte oynadıkları üç sezon boyunca sayısız rekora imza atmalarının yanı sıra Cleveland Cavaliers’ın şampiyon olmasındaki en önemli isimlerdi. Kyrie Irving’in takımdan ayrılmasının ardından yeni sezonda Cleveland’da neler olacağı, Kyrie’nin hangi takıma gideceği şimdiden merak konusu.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here