JR Smith Bucks Yolcusu

909
JR Smith Bucks Yolcusu

Geçtiğimiz sezon Cleveland Cavaliers forması ile yalnızca 11 maça çıkan Jr Smith, sezon içerisinde takasını istemişti. Jr Smith için uygun bir takas partneri bulamayan Cleveland Cavaliers ise oyuncuyu serbest bırakmak yerine takas ile yollamak ve draft hakkı elde etmek için bir sezon sabretti. Buna rağmen ciddi bir alıcısı çıkmadı ve geçtiğimiz günlerde Cavaliers tarafından serbest bırakıldı. Tecrübeli oyuncu henüz bir takımla anlaşma gerçekleştirmedi ancak bir kaç takımla görüşme halinde.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Shams Charania’nın haberine göre JR Smith, Milwaukee Bucks ile Milwaukee’de bir görüşme gerçekleştirdi. Antetokunmpo etrafında şutör bir takım yaratmak isteyen Bucks, Jr Smith’i benchten gelecek bir şut tehditi olarak kullanacaktır.

NBA’de 15. sezonunu geçiren JR son yıllarda pek iyi bilinen bir oyuncu değil. Özellikle 2018 Finalleri ilk maçının son topunda skordan bihaber olması sonucunda sosyal medyada alay konusu haline gelmişti. Yine de kafasını oyuna verdiğinde iyi bir savunmacı ve eli ısındığında tehlikeli bir şutör olan Smith, kısıtlı dakikalarda iyi katkı verebilecek bir isim. Ancak 15 dakikadan fazla sahada kalabileceğini pek düşünmüyorum.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here