2K Serisindeki 99 Ratingli Oyuncular

5069
2K Serisindeki 99 Ratingli Oyuncular

Geçtiğimiz günlerde lansmanı yapılan NBA2K20’de en yüksek ratinge sahip yirmi oyuncu açıklandı.

Oyunseverlerin büyük bir merakla beklediği ve 6 Eylül’de piyasaya çıkacak oyun ratinglerden sonra biraz tepki çekmişe benziyor. Oyunun en yüksek ratinge sahip iki ismi LeBron James ve Kawhi Leonard olurken;bazı oyunsever isimler ratinglerde haksızlık yapıldığı görüşünü savundu.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Bunun yanı sıra kendi ratinginden memnun olmayan oyuncularda var. Bunlardan bir tanesi ise Portland Trail Blazers’ın yıldızı Damian Lillard. Lillard oyunun yapımcıları hakkında çok ağır eleştiriler yaparken,  “Bunu asla gerçekten umursamadım. İnsanların ratingler konusunda neden sinirlendiklerini anlamıyorum. Muhtemelen oyunu yapanlar, gerçek hayatta şut bile atamıyor’’ dedi.

Bundan iki sene önce ise Joel Embiid yine ratingini düşüp bulup Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, ‘“Benim 2K oyuncu değerim en az 95 puan olmalı. Bunun üzerinde biraz çalışmanız gerek” dedi.

Hazır ratingler yeni açıklanmış ve üzerinde dumanları tütüp tartışılıyorken sizler için 2K serisindeki en yüksek rating(99) kimlere verilmiş diye biraz maziye dönmek istedik.

İşte 2K serisinde 99 rating verilen isimler:

  • 2K1-  Kevin Garnett (Minnesota Timberwolves)
  • 2K5- Kevin Garnett (Minnesota Timberwolves), Kobe Bryant (Los Angeles Lakers)
  • 2K6- Tim Duncan (San Antonio Spurs), Kevin Garnett (Minnesota Timberwolves)
  • 2K9- LeBron James (Cleveland Cavaliers), Chris Paul (New Orleans Pelicans), Kobe Bryant (Los Angeles Lakers), Kevin Garnett (Boston Celtics)
  • 2K14- LeBron James (Cleveland Cavaliers)

*2K2 oyununda Los Angeles Lakers forması giyen Shaquille O’Neal’ın ratingi 100 olarak belirlenmişti.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here