Isaiah Thomas, Orlando Magic Yolunda!

401
Orlando Magic
Isaiah Thomas, Orlando Magic Yolunda!

Serbest oyuncu statüsünde bulunan Los Angeles Lakers’lı İsaiah Thomas’ın Twitter hesabından Orlando Magic’i takip etmesi çeşitli transfer dedikodularına yol açtı.

USA Team Fans
USA Team Fans

Şu an serbest oyuncu statüsünde bulunan ve nereye gideceği merakla beklenen oyunculardan bir tanesi olan İsaiah Thomas, transferine yönelik ufak bir ipucu vermiş gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabı üzerinden Orlando Magic’i takip etmeye başlayan yıldız oyuncu, Magic’e olan ilgisini açıkça ortaya koydu.

Elinde bulunan genç oyuncuları geliştirmek isteyen Orlando Magic, finansal olarak diğer takımlara göre biraz daha sıkıntılı durumda olsa da Thomas’la bir yıllık anlaşma imzalayabilir. Geçirdiği kalça sakatlığından sonra kariyerinde büyük bir gerileme yaşayan 29 yaşındaki oyuncu, kendini tekrar göstermek istiyorsa, bir guard ve skorer eksiği olan Magic onun için iyi bir tercih olabilir gibi görünüyor.

Geçtiğimiz sezon Cleveland ve Lakers formalarıyla toplam 32 maça çıkan oyuncu, 15.2 sayı ve 4.8 asist ortalamaları tutturdu. Thomas ayrıca 2015-2016 ve 2016-2017 yıllarında All-Star olma başarısı da gösterdi.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here