Fenerbahçe Beko Eski Günlerdeki Gibi (Özet Video)

543

Turkish Airlines Euroleague 21.Hafta karşılaşmasında temsilcimiz Fenerbahçe Beko, sahasında Armani Milano’yu ağırladı. Başından sonuna kadar önde götürdüğü maçı kazanan Sarı Kanarya, play off potasıyla arasındaki galibiyet farkını eritti.

MAÇTAN NOTLAR:

Maçın ilk iki dakikası sayı atılmadan geçildi. İlk sayılar Datome’nin üçlüğüyle geldi. Sykes, konuk ekip adına ilk sayıları kaydetti. De Colo’nun pasında Datome içerden bitirdi.De Colo’nun üçlüğü ile skor 8-4 oldu. Sykes üçlük ile karşılık verdi.Micov, Milano’yu öne geçirdi. De Colo skoru 10-9 yaptı. Televizyon molasına Milano 12-13 önde girdi. Moladan Vesely’nin smacıyla döndük. İyi savunma üzerinde Kalinic’in basketi konul ekibe mola aldırdı. Datome basket faulden bulduğu 3 sayıyla farkı 6’ya çıkarttı. Nedovic karşılık verdi. Kalinic önce üçlük attı ardından top çalıp rakibin sportmenlik dışı faul yapmasını sağladı. İlk çeyrek 24-15 üstünlüğümüzle sona erdi.

İkinci çeyrek Scola’nın basketiyle başladı. Vesely’nin smacına Roll cevap verdi. Westermann’ın üçlüğü farkı 10’a çıkarttı. Sloukas’ın basketiyle skor 31-20’ye geldi. Datome’nin üçlüğü farkı 14’e çıkarttı. Sloukas önce topu çaldı ardından da üçlüğü yolladı. Farkı 17’ye çıkartıp rakibe mola aldırdı. Sykes hızlı hücumda smacı bastı ve farkı 13’e indirdiler. Sloukas’ın asistinde Vesely basketi buldu. Rodriguez üçlük ile skoru 39-27’ye getirdi. İkinci çeyreğin sonucu 41-31.

Üçüncü çeyrek karşılıklı basketlerle başladı. Malcolm Thomas bu çeyreğe 6 sayıyla başlayarak öne çıkan isim oldu. Malcolm Thomas harika bir alley-oop ile farkı 14’e çıkarttı. Tarczewski skoru 51-39’a getirdi. Rodriguez farkı 10’a indirdi. Nando De Colo cevap verdi. Tarczewski farkı 7’ye indirdi. Vesely takip smacıyla tekrar farkı 9’a çıkarttı. Üçüncü periyot sonunda 56-47 öndeyiz.

Son çeyreğe Tarczewski’nin basketiyle başladılar. Sykes farkı 5’e indirdi. Datome’nin üçlüğüyle farkı tekrar 9’a çıkarttık. Scola hemen üçlükle cevap verdi. Tarzewski farkı 4’e düşürdü. Amadeo Della skoru 60-58’e getirdi. Kalinic çok önemli bir anda üçlüğü yolladı. Scola skoru 65-62’ye getirdi. De Colo çok kritik bir üçlük attı ve farkı 6’ya çıkarttı. Bir üçlük de Sloukas’tan geldi ve bitime 1.14 kala farkı 9’a çıkarttık. Maçı da 73-64 kazandık.

Fenerbahçe Beko – Armani Milano maçının özeti

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz