Euroleague’in Zeljko Obradovic İçin Hazırladığı Özel Video ve Özel Röportajlar

495
Euroleague’in Zeljko Obradovic İçin Hazırladığı Özel Video ve Özel Röportajlar

59 Yaşındaki Obradovic; 18 kez final four’a çıkmış olup 9 kez Euroleague şampiyonu, 41  kez de lig şampiyonu olmuştur. Avrupa’nın en iyi koçu olan Obradovic’in  sırlarını öğrenelim.

Zeljko Obradovic : Maç başlamadan önce oyuncuların gözlerine bakın. Her şeyi anlarsınız, hazır olup olmadıklarını.

Tarik Biberovic :Koç, saha içinde hep kızgın görünür. Öyle de olması gerekir ama saha  dışında görebileceğiniz  en iyi kalpli insandır.

Derrick Williams : Obradovic, maçın sonuna etki edebilecek en küçük şeyin bile üstünde durur(top çalma veya blok gibi).

Zeljko Obradovic : İnsanların bize karşı oynarken ne kadar istekli oynadığını biliyoruz. Onlara reaksiyon göstermeliyiz. Karşı takım daha iyi olabilir, tebrikler.  Ama kendimizle barış içinde olmalıyız. Terimizin son damlasına kadar her şeyimizi ortaya koymalıyız.

Fenerbehçe gerçekten çok büyük bir kulüp. Buradaki taraftarlar gerçekten basketboldan anlıyor. Kaç milyon olduklarını bilmiyorum ama onlar hep bizimle. Geçenlerde taraftarlarımız idmanıza gelmek istedi. Ben de tabii ki gelin dedim.  Oyunculara tatlı getirdiler ve bize olan sevgilerini gösterdiler.  Bu inanılmaz bir şeydi.

Bir takımın sezon başındaki ve sezon sonundaki maçına giderseniz bambaşka bir takımla karşılaşabilirsiniz. Zaman her şeyin çözümüdür. Kendimize güvenmeliyiz.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz