Conor McGregor, Draymond Green’i Uyardı

720
Conor McGregor, Draymond Green'i Uyardı
Conor McGregor, Draymond Green'i Uyardı

MCGREGOR, YILDIZ OYUNCUYA AYAR VERDİ

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Son şampiyon Golden State Warriors’ın hırçın çocuğu Draymond Green, Instagram hesabı üzerinden ünlü boksör Conor McGregor ile tartıştı. Golden State Warriors formalı bir paylaşım yapan ünlü boksöre, Draymond Green tepki gösterdi.

McGregor, NBA oyuncusu CJ Watson’ın 23 numaralı formasıyla dolaşmaya başlayarak karşılaşma öncesi Mayweather’ın damarına bastı. O dönemki sevgilisi Josie Harris’in Mayweather’ı 2010 yılında CJ Watson ile aldattığı iddia edilmişti. Mayweather üç çocuğunun annesi olan Josie Harris’e şiddet uygulamış, Harris polise bunun CJ Watson ile romantik yazışmalarından kaynaklandığını söylemişti. Mayweather 90 gün hapis yatmış, 100 saat toplum hizmeti gerçekleştirmiş ve 12 aylık aile içi şiddete karşı eğitim programına katılmıştı.

Conor McGregor ve Floyd Mayweather arasında 26 Ağustos’ta Las Vegas’ta T-Mobile Arena’da yapılacak dev maç öncesi gerilim zirveye tırmandı. Dev maç öncesi ortalık iyice kızışırken NBA yıldızlarından Draymond Green de bu olaya dahil olarak tarafını belli etti.

McGregor’un kişisel Instagram hesabında 23 numaralı Warriors formasıyla yaptığı paylaşımın altına Green; “Biz Floyd’la takılıyoruz adamım. Üstündekini çıkar” şeklinde yorum yaptı.

Conor McGregor’un cevabı ise sert oldu. İrlanda’lı boksör Green’e; “Üzerimdeki CJ Watson forması. Senin kim olduğunu bile bilmiyorum. Saygısızlık olarak algılama ama çalışmaya devam et ve okulda kal. Şimdi kendine sor bakalım basketbolu bilmememe ve umursamama rağmen neden CJ Watson forması giyiyorum” diye cevap verdi.

Bunun üzerine 2008-2010 yılları arasında CJ Watson’ın giydiği Golden State Warriors’ın 23 nolu formasını şimdilerde terleten Green, Instagram’dan; “Hahahahaha. Nate Diaz seni senin arenanda boğdu. Mayweather seni yok edecek” dedi.

İyice sinirlenen McGregor; “Ben yerde kafa sektiririm. Top değil. Burada oyun oynamıyoruz çocuk” yorumunda bulunarak yıldız oyuncuyu üstü kapalıda olsa tehdit etti.

Green ise altta kalmadı ve 23 numaralı formanın kendisinden sonra emekliye ayrılacağını ima etti: “Hahaha benim onunla işim bittiğinde forma bir daha giyilmeyecek palyaço. O formayı çıkar, sen inanılmaz bir internet trolüsün” dedi.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here