Çılgın İddialar / Zach Lavine Lakers Yolcusu!

Çılgın İddialar / Zach Lavine Lakers Yolcusu!

NBA koronavirüs sebebi ile 1 aydan fazla süredir faaliyet göstermiyor. Son karşılaşma 12.03 tarihinde Denver Nuggets – Dallas Mavericks karşısında oynanmıştı. Offseason için ilginç takas iddiaları da ciddi ciddi konuşulmaya başlandı. Geçtiğimiz günlerde, gerçekleşme ihtimali yüksek görülen 5 çılgın takas iddiasını yazmıştık. Bu iddialara ikisi daha eklendi. İddialara göre Lakers Danny Green – Kyle Kuzma paketi ile daha değerli parçalar elde etme peşinde.

Myles Turner – Anthony Davis İkilisi

Indiana Pacers forması giyen Myles Turner, genç yaşına rağmen NBA’deki en iyi blok tehditlerinden birine dönüştü, peki takasa açık mı? Bleacher Report, Danny Green ve Kyle Kuzma’nın Indiana Pacers’a gitmesi karşılığında Myles Turner’ı Los Angeles Lakers’a gönderecek bir takas iddiasını ortaya attı. Turner, Anthony Davis ile birlikte Lakers pota altını rakip takımlar için adeta kabusa çevirecektir. Bu aynı zamanda Lakers’a, JaVale McGee veya Dwight Howard’ın sözleşmelerinin en az birisini yenilememe fırsatı sunacak ve 5 numara pozisyonunda 8-10 yaş gençleşecekler.

Zach Lavine Lakers’a

Los Angeles Lakers Chicago Bulls’un genç oyun kurucusu Zach LaVine’in de peşinde. LaVine Minnesota Timberwolves’ten ayrılıp Chicago Bulls’a katıldığı günden bu yana özellikle hücum tarafında büyük gelişme gösterdi. Zach LaVine, Los Angeles Lakers’a üçüncü yıldız olarak katılabilir ve Anthony Davis – LeBron James ile birlikte bir BIG3 oluşturabilirler. Lakers’ın iki yıldızı kenardayken skor üretmekteki sıkıntıları düşünülünce Lavine cuk oturacak bir isim. Fansided’in takas senaryosunda Zach LaVine, Danny Green ve Kyle Kuzma karşılığında Los Angeles Lakers’a gönderilecek. Ancak bu ikiliye değerli bir draft hakkı ya da üçüncü bir isim eklemedikleri taktirde bu takasın gerçekleşmesi güç görünüyor. 

Fotoğraf: Fadeaway World

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz