Dwyane Wade: Aaron Gordon’ın Smacına 9 Verdim Çünkü..”

2785
Dwyane Wade: Aaron Gordon'ın Smacına 9 Verdim Çünkü.."

Miami Heat efsanesi Dwyane Wade, Bleacher Report’ta bir soru cevap oturumuna konuk oldu. Hayranlarının merak ettiği soruları cevapladı. Wade jürilik yaptığı 2020 Smaç Yarışması’nda Aaron Gordon’ın Tacko Fall üzerinden vurduğu smaca 9 puan vererek büyük tepki çekmişti. Miami Heat forması giyen Derrick Jones Jr’ı şampiyon yapmak için bunu yaptığı bile söylendi.

Efsane oyuncu o smaca neden 9 puan verdiğini şu şekilde anlatıyor:

“Hahaha çünkü o son smacın 9’u hak ettiğini hissettim. Şunu da diyeyim, 9 almak kötü bir şey değil. 9’u hak ettiğini düşündüm bunun sebebi de temassız vuramamasıydı. İnsanlar hala Smaç Yarışması’ndan bahsediyorlar. Aylar sonra bile hala bunun hakkında konuşuluyor. Biz jüri olarak işimizi yaptık. Bunu ilginç kıldık ve insanların konuşmak istediği bir şey yaptık.”

Aaron Gordon 2016 Smaç Yarışması’nda da inanılmaz bir performans sergilemesine rağmen yarışmanın kazananı Zach Lavine olmuştu. Yine son smaçlara kadar uzayan yarışmada bu kez Jones Jr’a kaybetti. Yarışmanın ardından sosyal medyada Wade’e büyük tepki vardı. Uzun süre “Wade: 9” esprileri yapıldı. Aaron Gordon bu yarışmayı da kaybetmesinin ardından bir daha Smaç Yarışması’na katılmayacağını açıkladı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz