Bronny Jr’a Portakal Kabuğu Atıldı, LeBron Sinirlendi

3254
Bronny Jr'a Portakal Kabuğu Atıldı, LeBron Sinirlendi

Los Angeles Lakers forması giyen LeBron James’in lisedeki oğluna bir lise maçında portakal kabuğu atıldı. Pazartesi günü Sierra Canyon Lisesi’nin Hoophall Classic’teki maçı esnasında gerçekleşen olayın görüntülerini izleyen LeBron, olayı ‘saygısızca diye’ yorumladı.

“Aslında görmedim ya da duymadım. Ben sahanın karşı tarafındayken, hakemin oyunu durdurduğunu ve polisin oraya geldiğini gördüm. Buraya geldiğimde video kanıtı bana gösterilene kadar ne olduğunu bile bilmiyordum.”

Olayda bahsi geçen ismin bir çocuk olduğu ortaya çıkınca LeBron biraz sakinleşse de olaya olan kızgınlığı belliydi:

“Saygısızcaydı ve o da küçük bir çocuktu. O küçük çocuğun kaç yaşında olduğunu bilmiyorum, bu yüzden bunu kendi başına mı öğrendi veya evinde mi öğrendi bilmiyorum. Durum ne olursa olsun, saygısızca. Bronny’nin (15) veya Bryce’ın yaşında (12) ise, çocuğun kaç yaşında olduğunu merak ediyorum. Dikkatleri başka yerde değilken bir daha denemelerini görmek istiyorum.”

8 Yaşındaki Çocuk Video İle Özür Diledi

8 yaşındaki Jacoby Davis YouTube videosundaki açıklamasında LeBron’un büyük hayranı olduğunu ve Bronny’nin ilgisini çekmeye çalıştığını belirtti.

“Merhaba James ailesi, Bronny’ye portakal kabuğu attığım için özür dilerim. Kimseye zarar vermek istemedim, Hoophall sırasında Springfield Koleji’ndeydim, yalan söylemiyorum ya da ilgi çekmeye çalışmıyorum. Önümdeki koltuktaydım, etrafımdaki insanlar ailem değildi. Ailem, ben daha yakın oturmak istediğim için birkaç koltuk uzakta oturuyordu. Bronny’ye seslendim ve sadece beni görmesini istedim.”
NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz