Barkley Kadın Muhabirden Özür Diledi

574
Barkley Kadın Muhabirden Özür Diledi

Eski NBA oyuncusu ve şimdilerde yorumculuk yapan Charles Barkley bir kadın muhabire vurmakla ilgili şaka yaptığı için özür diledi.

Axios muhabiri Alexi Mccammond, Twitter’da Barkley’e Demokratik başkanlık umutları konusundaki kararsızlığı ile ilgili bir soru sorduğunu ve Barkley’nin kendisine “Ben kadınlara el kaldırmam, ama kaldırsaydım, sana vururdum” dediğini yazdı.

Bilginiz olsun, Charles Barkley bu gece bana “Ben kadınlara vurmam, ama eğer vursaydım sana vururdum” dedi ve sonra buna tepki gösterdiğimde “şaka kaldıramadığımı” söyledi.
Neredeyse hiç bir zaman kayıt dışı kuralını bozmam ancak bu doğru değil. Ve bunların hepsi Deval Patrick’i nasıl sevdiğini ve Pete’nin kampanyasından biri geldiğinde, ona Pete’yi sevdiğini söylemesinden sonra, ona önceden Deval hayranı olduğunu söylediğini hatırlattığım için oldu.
İşte ihtiyacınız olursa diye bir resim(karanlık ve bulanık olsa da)
USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Barkley sonrasında TurnerSportsPR aracılığı ile bir özür duyurusu yaptı:

“Yorumum uygunsuz ve kabul edilemezdi. Hiç komik olmayan bir şakaydı. Hiç bir mazeretim yok ve özür dilerim”

Ancak Alexi McCammond’un konuyu kapatmaya niyeti yok gibi:

Charles Barkley’nin bana yaptığı yorumlar kabul edilemez. Şiddet tehditleri şaka olamaz ve hiç kimse vurulmak ya da tehdit edilmeyi hak etmemektedir. Sessizlik yalnızca kadın düşmanı kültürün büyümesine izin verir. Ve bu tür yorumlar kayıt dışı kuralının korumalarına değmez.
NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here