Tuncay Özilhan, Beşiktaş ile Birleşmeme Nedenini Açıkladı

1128
Tuncay Özilhan Anadolu Efes
Tuncay Özilhan Anadolu Efes

TUNCAY ÖZİLHAN: “BEŞİKTAŞ İLE BİRLEŞMEYİ DÜŞÜNMÜYORUZ”

Geçtiğimiz günlerde sitemizde yayınladığımız “Beşiktaş ve Anadolu Efes birleşiyor mu” haberinin ardından, Anadolu Efes cephesinden birleşmek istememe nedenlerini, Başkan Özilhan açıkladı.

Anadolu Efes Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, One Team projesi kapsamında katıldığı davette, geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın ”Anadolu Efes ile birleşmek istiyoruz ama kabul etmiyorlar” şeklinde vermiş olduğu demeç hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Anadolu Efes Başkanı Tuncay Özilhan; “Ben de Beşiktaşlıyım, Beşiktaş’ı çok seviyorum. Çeşitli vesilelerle birleşme teklifte bulundular. Fikret Orman da bulundu ki çok eski dostumdur. Beşiktaş ile birleşmek mantıklı gibi gözüküyor ama biz düşünmüyoruz. Çünkü biz vizyonu olan kulübüz. Büyük takımlarla birleşmeyiz. Anadolu Efes’i ekol olarak görüyoruz. Birçok ilkleri yapan olarak görüyoruz.  Gidip büyük bir kulübümüzün yanında ufak kalmak istemiyoruz. Bugün için düşüncemiz öyle, zaman ne gösterir bilemeyiz. Birleşme dolayısıyla Beşiktaş ile olabilir ama şu gün için bu, düşüncemizde yok. Böyle devam etmesini istiyoruz ve diliyoruz” ifadelerini kullandı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here