Toronto’nun Şampiyonluk Kutlamasında Silah Sesleri!

702
Toronto'nun Şampiyonluk Kutlamasında Silah Sesleri!

NBA’de Golden State Warriors’u mağlup ederek şampiyonluğa ulaşan Toronto Raptors’ın şehirdeki kutlamasında silahlı saldırı gerçekleşti. Olaylar sırasında iki kişi yaralandı.

Müthiş bir seri sonucunda tarihinin ilk şampiyonluğuna uzanan Toronto Raptors’ta şampiyonluk kutlamaları yaşanırken tatsız bir olay gerçekleşti. Milyonlarca kişinin kutlama yaptığı alanda bir anda duyulan silah sesi büyük bir paniğe yol açarken, havaya açılan bu ateş sonucunda iki kişinin ağır şekilde yaralandığı ancak hayati tehlikesinin olmadığı belirtildi.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Olayla ilgili ilk açıklamaları yapan Toronto polis sözcüsü David Hopkinson, ”Şu an için elimizde iki şüpheli var. Silah seslerinin olay yerinden mi yoksa farklı bir yerden mi olduğu hakkında henüz bir fikrimiz yok ancak iki vatandaşımız yaralı durumda” açıklamasını yaptı.

Bir diğer polis sözcüsü olan Allison Sparkes ise olayla ilgili kişilerin gözaltına alındığı ve kalabalığın güvenliğinin tam anlamıyla sağlandığını ifade etti. Sparkes’a havaya rastgele mi yoksa bir kişiyi hedef alınarak mı ateş açıldı sorusu sorulduğunda ise, ”Soruşturma tüm hızıyla devam etmekte şu an için net bir söylemek oldukça zor” ifadelerini kullandı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here