Marcus Smart: “Kyrie’nin Adını Duymaktan Bıktım”

1184
Marcus Smart: “Kyrie’nin Adını Duymaktan Bıktım”

Boston Celtics forması giyen Marcus Smart, sürekli eski takım arkadaşı Kyrie Irving’e herhangi bir dargınlığı olmadığını ve sürekli bu konuların açılmasından rahatsız olduğunu belirtti.

“Demek istediğim şey, ortada dargınlık falan yok. Televizyonda gösterilsin diye Kyrie’ye sarılmadım, her ne yaptıysa yine de kardeşimdir. Samimi söylüyorum, Kyrie’nin adını duymaktan bıktım. O artık bu takımda değil ve bu takımda sürekli Kyrie’nin adının duyulması, herkesin yüzüne bir tokat gibi. Çümkü herkes çalışarak bu noktaya geldi ve buna devam etmeli.

Kyrie’nin Boston’dan ayrılması sonrasında takıma eklenen ve sürekli Kyrie ile kıyaslanmaya devam eden Kemba Walker da Marcus Smart’a destek verdi:

Gerçekten konuşacak bir şey yok. Onunla taraftarlar arasında bir şeyler olduğunun farkındayım, umarım biter. Bir noktada artık bunun geride bırakılması gerek. O burada, Brooklyn’de ben ise şimdi Boston’dayım.”

Kyrie geçtiğimiz gece oynanan Brooklyn Nets-Boston Celtics maçının ardından tüm eski takım arkadaşları ile kucaklaşmıştı.

Boston Celtics dün geceki mağlubiyetin ardından 13 galibiyet 5 mağlubiyet ile doğu konferansında 4. sıraya geriledi. Brooklyn Nets ise 10 galibiyetlik derecesi ile 7. sırada bulunuyor.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz