Lasme’den Gündem Yaratacak Açıklamalar

620
Lasme
Lasme sessizliğini bozdu.

beIN SPORTS’ta yer alan VIP programına katılan Unics Kazan’ın yıldızı Stephane Lasme, gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

“Galatasaray’da oynadığım dönem rüya gibiydi. Koç Ergin Ataman ile EuroCup’ı kazanmayı başardık. Benim için, onun adına oynamak çok iyi bir karardı. Tüm yıl boyunca harikaydı. Ne yazık ki sezon sonunda olan doping testi ile işler tersine döndü ama benim için çok iyi bir tecrübeydi. Çok mutluyum.

Galatasaray yönetimi ile ilgili bir hayal kırıklığım var. Doping cezasını aldıktan bir iki gün sonra, Galatasaray yönetimi medyayı kullanarak ismimi lekelemeye çalıştı. Takım için utanç kaynağı olduğumu söylediler. Bence değildim. Eğer bir şey yaptıysam o da Galatasaray bayrağını daha yukarı taşımaktı.

Sinan’ın Fenerbahçe’ye transferini duyunca şaşırdım. Yalan söylemeyeceğim. Hatta ona mesaj atarak ‘Emin misin?’ diye sordum. Günün sonunda biz basketbol oyuncuları olarak kendimiz için en doğru kararı vermeliyiz. Kariyerinin bu noktasında bence iyi bir karar verdi ve bu sahnede yer almayı hak ediyor. “şeklinde konuştu.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here