Lance Stephenson: ”LeBron James’le Hiç Konuşmadım”

581
Lance Stephenson
Lance Stephenson: ''LeBron James'le Hiç Konuşmadım''

Los Angeles Lakers’ın yeni oyuncularından olan Lance Stephenson, takım arkadaşı LeBron James ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Anadolu Efes Stüdyo +1Anadolu Efes Stüdyo +1

Yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanan ve LeBron James’i takıma katarak son yılların en büyük transfer hamlesini gerçekleştiren Lakers, transfer çalışmaları doğrultusunda Lance Stephenson’u da kadroya katmıştı. İkili arasında yıllardır oynanan maçlarda gerginlik eksik olmazken, Stephenson transfer süreci boyunca LeBron’la hiç konuşmadığını söyledi. Stephenson, ”Lakers’a gelmem konusunda kimsenin görüşünü almadım ve tamamen kendim karar verdim. LeBron James’le de ne transfer sürecimde ne de sonrasında bir irtibatım olmadı. Telefon numarasını bile almadım” dedi.

Açıklamalarına şu sözlerle devam eden yıldız oyuncu; ”Geçtiğimiz senelerde her ne kadar maç sırasında aramızda gerginlikler yaşansa da onunla oynamak harika olacak. Ben ve bütün takım arkadaşlarım ondan bir şeyler öğrenmek için sabırsızlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

NBA’ye 2010 yılında Indiana Pacers forması ile giriş yapan oyuncu, geçirdiği sekiz sene boyunca Indiana dışında Charlotte, Los Angeles Clippers, Memphis, New Orleans ve Minnesota formaları giydi. Geçtiğimiz sezon Pacers formasıyla 82 maça çıkan 27 yaşındaki oyuncu 9.2 sayı, 5.2 ribaund ve 2.9 asist ortalamaları ile mücadele etti.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here