Green: “Durant Kalmak İstese Beni Takımdan Gönderirdi!”

1027
Durant Kalmak İstese Beni Takımdan Gönderirdi!

Golden State Warriors’un All-Star forveti Draymond Green, Kevin Durant’in takımdan ayrılma süreci ile ilgili konuştu.

Draymond Green KD’nin gidişi arkasındaki sebeplerden birisi olarak gösteriliyordu. 30 yaşındaki oyuncu kendisini şu ifadelerle savundu:

“Burada bahsettiğimiz isim Kevin Durant. Evet, ben burada çok güzel şeyler yaptım, ama size şunu söyleyeyim: Bob’ı (Bob Myers) tanırım. Kevin’in ve benim burada bir arada olmamız bu kadar büyük bir sorunsa ve Kevin da gerçekten burada kalmak istiyorsa, tek yapacağı şey Bob’a gidip, ‘Evet kalırım, ama Draymond gitmeli’ demek olurdu. Tahmin edin sonra ne olurdu? Bob beni arardı ve ‘Draymond, seni çok severim biliyorsun, ben seni kötü bir takıma takas etmem. Nereye gitmek istersin?’ derdi.”

“Yani, Kevin’in hedef gösterip ‘Draymond yüzünden ayrıldım’ demesi…, bırak Allah aşkına… KD’yi hala çok severim. Benim hakkımdaki düşünceleri aynı olmayabilir, ama ben hayatımın sonuna kadar onun arkasında olacağım. o kardeşim, onun için sevgim bu şekilde. Ancak sen benim yüzümden ayrılmadın, sen Kevin Durant’sin. Burada kalmak isteseydin ben çoktan gitmiş olurdum ve bunu da anlardım. Basketbolun iş kısmını anlayabiliyorum. Bu işlerin nasıl yürüdüğünü bilirim. Eğer Kevin Durant bir yerde olmak istiyor ve beni burada istemiyorsa, ben giderim. Bu böyledir.”

Durant 2016 yılında katıldığı Golden State Warriors ile 3 sezon geçirdi ve 3 kez NBA finali oynadı. 2 şampiyonluk yüzüğü ve 2 Finaller MVP’si ödülü kazandı. Geçtiğimiz yaz Kyrie Irving ile birlikte Nets’in yolunu tutan KD’nin Warriors’tan ayrılığı hâlâ konuşulmaya devam ediyor.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz