Kobe Bryant Belgeseli Çıkabilir mi?

1302
Kobe Bryant Belgeseli Çıkabilir mi?

Michael Jordan’ın Bulls’ta geçirdiği son sezonu anlatan ‘The Last Dance’ belgeseli geçtiğimiz hafta sonu ilk iki bölümü ile yayına girdi ve gündeme bomba gibi düştü. Yayınlandığı gün itibariyle reytinglerde, Twitter’da milyonlarca insan tarafından izlendi, konuşuldu.

Hafta başında bu tarz bir belgeselin, Ocak ayında kızı ile birlikte vefat eden Los Angeles Lakers efsanesi Kobe Bryant için de yapılabileceği iddiası gündeme geldi.

Lakers spikeri John Ireland şunları söyledi:

“Kobe’nin kariyerinin son yıllarında, bizi her yerde takip eden bir kameraman ekibimiz vardı. Her yerde derken, gerçekten her yerde demek istiyorum. Kobe’nin hayatının trajik bir şekilde sona erdiği düşünüldüğünde, bunların hepsi bir gün ortaya çıkmalı.”

Yapımcı Gotham Chopra da ESPN’e verdiği demeçte: Los Angeles Lakers’la son iki sezonunda Kobe Bryant’ın etrafında bir kamera ekibi izledi ve belki de kendi belgeseli yolda olacak.

Michael Jordan’ın son sezonunda Bulls ve MJ, bir film şirketi ile anlaşıp 1997-1998 sezonunun, soyunma odaları dahil mercek altına alınmasına izin vermişti. Söylenenlere göre Kobe Bryant’ın son iki sezonu için de benzer bir arşiv bulunuyor.

Şimdilik sadece bir iddia olsa da bu ihtimal tüm Kobe Bryant hayranlarını ve basketbolseverleri heyecanlandırmış durumda.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz