Carmelo Anthony Sessizliğini Bozdu

3215
Carmelo Anthony Sessizliğini Bozdu
Carmelo Anthony Sessizliğini Bozdu

Yaklaşık bir sezondur kendine takım bulamayan NBA’in efsane isimlerinden Carmelo Anthony sessizliğini bozdu.

Yıldız oyuncu ESPN’de kariyeri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Ben Hep Tek Başımaydım

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

35 yaşındaki Carmelo, kariyeri boyunca LeBron ve Wade gibi yıldızlarla dolu bir takıma sahip olmadığını, tek başına mücadele ettiğini dile getirdi.

Ben hiç LeBron James’in ve Wade’in sahip olduğu takımlara sahip olmadım. Bu yıldız isimlerin çoğunun sahip olduğu takımlara hiç sahip olmadım. Ben hep tek başımaydım.” ifadelerini kullandı.

OKC Thunder’daki Süreç İyi İdare Edilemedi

Carmelo Anthony, bir sezon formasını giydiği Oklahoma City Thunder dönemi hakkında da gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

Yönetim ve teknik ekip bu süreci iyi yönetemedi. Sezon bittikten sonra dedikodular başladı. Geri dönecek mi? Maaşında kesintiye gidecek mi? Bench’ten gelmeyi kabul edecek mi? Koç ekibinden kimse benimle bu konuyu konuşmadı. İhtiyacım olan tek şey ekipten birilerinin benimle iletişime geçmesiydi. İnsanlar benimle iletişim kurmaktan korkuyorlardı.

Keşke benimle erkek erkeğe oturup konuşabilselerdi. Billy Donovan’a gittim ve ona ‘Ne yapmam gerekiyor? Benden ne istiyorsun?’ diye sordum. Ancak bana net cevap vermedi.” şeklinde konuştu.

Carmelo Anthony OKC Thunder’da bir sezon oynarken; %40.4 saha içi yüzdesi ve %35.7 üçlük yüzdesiyle 16.2 sayı ortalaması yakalamıştı.

Houston Rockets İtibarımı Zedeledi

Carmelo Anthony, sadece 10 maç forma giyebildiği Houston Rockets’ta neler yaşadığını ve ayrılık sürecinin nasıl geliştiğini de anlattı.

Rockets‘ta takıma katkı sağlamak için bulunuyordum ve Morey’den bana ne yapabileceğimi söylemesini istedim. Bana gelip şöyle dedi ‘Dinle, artık sana ihtiyacımız yok.’ Şok olmuştum. Ben de ‘Ne yapmam gerekiyor? Yarın maçım var.’ diye karşılık verdim. Morey cevap olarak; ‘Yarın forma giymeyeceksin’ dedi

Benim için zor olsa da bench’ten gelmeyi kabul etmiştim ve şimdi de rotasyonun dışında kaldığımı mı söylüyorlardı. Bu durum basketboldan farklıydı. Kasıtlı bir kötülük vardı.

Chris Paul’le gece 01:00’da odada oturuyorduk. Gözlerine baktım, o da bana baktı ve ‘Sana asla böyle bir şey yapmazdım.’ dedi…

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here