Utah Nikola Mirotic İçin Devreye Girdi

961
NBA
Utah Nikola Mirotic İçin Devreye Girdi

Hatırlayacağınız üzere Utah Jazz, uzun süredir Nikola Mirotic’i Chicago Bulls ile yapacağı takas yolu anlaşmasıyla renklerine bağlamak istiyor.

Bu takas dedikoduları çıktığı günden beri Nikola Mirotic’in ismi Utah Jazz’da anılsa da bu hafta beklenmedik bir olay oldu. New Orleans Pelicans ile Chicago Bulls, Ömer’in de dahil olduğu bir takasta anlaşmaya vardı fakat son anda bu takas yattı.

Salt Lake Tribune’in yayınladığı habere göre Utah Jazz, New Orleans Pelicans ile Chicago Bulls arasında yatan takas anlaşması yüzünden tekrar Mirotic için devreye girdi. Çaylak guard Donovan Mitchell’ın etrafına takım kurmak isteyen Utah Jazz yönetimi, Nikola Mirotic’in dış şut tehditi ile bu konuda takıma yardımcı olacağını düşünüyor ve Mirotic’in için ısrar ediyor.

Ancak habere göre takas anlaşmasında bir sorun ortaya çıkıyor. Bu sorun ise şöyle; Jazz yönetimi, Nikola Mirotic için New Orleans Pelicans’ın yaptığı 1.tur draft hakkını da elden çıkarmak istemiyor ve bu yüzden görüşmeler bu yolda tıkanıyor.

Bu sezon NBA’de Chicago Bulls forması giyen İspanyol oyuncu Nikola Mirotic, 16.8 PTS, 6.4 TRB, 1.6 AST ortalamaları ile oynuyor.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here