Taraftar Gözünden Fenerbahçe Doğuş

726
Fenerbahçe Doğuş
Taraftar Gözünden Fenerbahçe Doğuş

Fenerbahçe Doğuş’ta Doğru Gitmeyen Bir Şeyler Var

Fenerbahçe geçen senelerde ki gibi evini kalesi gibi koruyamıyor. İçerde de dışarıda da çok iyi bir görüntü veremiyor. Eskiden olduğu gibi gözümüz kapalı bu maçı kesin kazanırız diyemiyoruz. Kazandığımız zaman ise çoğunlukla çok büyük farklar ile kazanamıyoruz.

Çoğu insan bunu taraftara yoruyor. Bence bu yanlış. Suçun taraftarda olduğunu düşünen varsa size bir soru, deplasmanda nasıl CSKA’yı, Panathinaikos’u veya Barcelona’yı yendik? Orada da mı taraftarımız sayesinde kazandık? HAYIR. Orada mücadele eden, hırslı bir takım vardı. Kazanmayı her şeyden çok isteyen bir TAKIM vardı.

Taraftar her zaman takımın yanında fakat taraftar bir türlü takımdan istediğini alamıyor. Taraftar tam coşacakken birkaç top kaybı yapıp üstüne de bir sürü sayı yiyoruz. Taraftar da bu duruma sinirlenip daha ne yapabilirim hata yapmaman için diyerek oturuyor. Panathinaikos maçında arenayı bu sene ilk defa bu kadar dolu gördüm. Taraftar çılgındı. Ama yine bir sürü hata yaptık ve az bir farkla kazandık. Taraftar takımı yükseltmeye çalıştıkca takım taraftarı aşağıya çekiyor.

Ocak ayında uçacağız takım muhteşem olacak derdim fakat daha belli olan bir beşimiz dahi yok. Koç Avrupanın en iyi koçu olabilir ama bu sene onu da çözmek bir hayli güç. Tam evet bu beş şuan harika oynuyor dediğimiz anda oynayan herkesi çıkarıp başka bir beş oynatıyor ve takım bir anda çöküp bir sürü sayı yiyor.

Kısacası son şampiyon gibi oynayamıyoruz.

Ceren Engin

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz