Stephen Curry Sakatlandı ve Oyunu Terk Etti

594
Stephen Curry Sakatlandı ve Oyunu Terk Etti
Stephen Curry Sakatlandı ve Oyunu Terk Etti

Stephen Curry, sabaha karşı oynanan maçta sağ ayak bileğini burkttu ve bu sakatlıktan dolayı oyunu terk etmek zorunda kaldı. Golden State Warriors’ın New Orleans Pelicans deplasmanında kazandığı maçın son dakikasında talihsiz bir sakatlık yaşayan Curry’nin durumu MR sonuçlarından sonra kesinlik kazanacak.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Maçın son dakikasında pas arası yapıp topu çalmaya çalışan Stephen Curry, yere inerken rakibinin ayağına bastı ve bileği döndü. Soyunma odasına giden oyuncu maça geri dönmedi.

Çok ciddi bir sakatlık gibi görünmese de Stephen Curry’nin 1-2 hafta oynamaması bekleniyor.

Tabii ki, basketbolseverler olarak hiçbir oyuncunun sakatlık yaşamasını istemeyiz ama maalesef zaman zaman bu tür talihsizlikler de oluyor. Stephen Curry’nin sakatlığı ile ilgili bir gelişme olursa veya bir açıklama yapılırsa biz de sizlere sosyal medya sayfalarımızdan ve sitemizden duyuracağız.

34:27 dakika süre alan Curry maçı 31 sayı, 5 ribaund ve 11 asist ile tamamladı. Stephen Curry bu maçta 2.000 üçlük barajına da ulaştı ve bunu hızlı yapan oyuncu oldu. Tüm zamanların en çok 3’lük atan oyuncular listesinde 8. sırada bulunan Stephen Curry’nin bu listede 1 numara olması bekleniyor.

19:45

Curry‘nin bileğinde kırık yok. Burkulmaya bağlı olarak ağrı ve şişlik mevcut. Yıldız oyuncu 10 gün sahalardan uzak kalması bekleniyor.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here