2019-2020 EuroLeague Sezonu Güncel Takım Kadroları

6483
EuroLeague Takımlarının Kadroları, Transferleri ve Söylentiler
EuroLeague Takımlarının Kadroları, Transferleri ve Söylentiler

THY EuroLeague’de 2019/2020 sezonunda yer alacak olan tüm takımların resmi kadroları belli oldu.

Anadolu Efes

Guard: Dogus Balbay, Rodrigue Beaubois, Vasilije Micic, Bugrahan A. Tuncer, Shane Larkin, Omercan Ilyasoglu

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Forvet: Krunoslav Simon, Adrien Moerman , Chris Singleton, James Anderson, Tolga Gecim, Alec Peters, Yigitcan Saybir

Pivot: Bryant Dunston, Tibor Pleiss, Sertac Sanli

Coach: Ergin Ataman

Alba Berlin

Guard: Niels Giffey, Peyton Siva, Martin Hermannsson, Kenneth Ogbe, Stefan Peno, Makai Mason, Jonas Mattisseck

Forvet: Luke Sikma, Marcus Eriksson, Rokas Giedraitis, Tyler Cavanaugh, Tim Schneider

Pivot: Johannes Thiemann, Landry Nnoko

Coach: Garcia Aito Reneses

ASVEL

Guard: Antoine Diot, Edwin Jackson, Jordan Taylor, Rihards Lomazs, Theo Maledon, Matthew Strazel

Forvet:, Charles Kahudi, David Lighty, Livio Jean-Charles, Adreian Payne, Amine Noua, Charles Galliou

Pivot: Ismael Bako, Tonye Jekiri

Coach: Zvezdan Mitrovic

AX Armani Exchange Olimpia Milan

Guard: Andrea Cinciarini, Sergio Rodriguez, Riccardo Moraschini, Nemanja Nedovic, Shelvin Mack, Amedeo DellaValle

Forvet: Christian Burns, Vladimir Micov, Michael Roll, Jeffrey Brooks, Aaron White

Pivot: Xavier Rey, Paul Biligha, Arturas Gudaitis, Kaleb Tarczewski

Coach: Ettore Messina

Bayern Munich

Guard: Petteri Koponen, Maodo Lo, TJ Bray, Diego Flaccadori, Robin Amaize

Forvet: Alex King, Vladimir Lucic, Danilo Barthel, Josh Huestis, Nihad Djedovic, Paul Zipser

Pivot: Leon Radosevic, Greg Monroe, Mathias Lessort

Coach: Dejan Radonjic

FC Barcelona Lassa

Guard: Pau Ribas, Kyle Kuric, Malcolm Delaney, Kevin Pangos, Cory Higgins, Thomas Heurtel

Forvet: Rolands Smits, Adam Hanga, Victor Claver, Pierre Oriola, Brandon Davies, Alex Abrines, Nicola Mirotic

Pivot: Ante Tomic, Aretm Pustovyi

Coach: Svetislav Pesic

Baskonia

Guard: Jayson Granger, Matt Janning, Nik Stauskas, Luca Vildoza, Pierria Henry, Shavon Shields

Forvet: Tornike Shengelia, Patricio Garino, Ajdin Penava, Filip Siewruk

Pivot: Micheal Eric, Ilimane Diop, Youssoupha Fall

Coach: Velimir Perasovic

Crvena Zvezda

Guard: Filip Covic, Charles Jenkins, Branko Lazic, Lorenzo Brown, Billy Baron

Forvet: Stratos Perperoglou, Mouhammad Faye, Derrick Brown, Dejan Davidovac, Ognjen Dobric, Borisa Simanic

Pivot: James Gist, Ognjen Kuzmic, Nikola Jovanovic, Michael Ojo

Coach: Milan Tomic

CSKA Moskova

Guard: Daniel Hackett, Janis Strelnieks, Darrun Hilliard, Ron Baker, Ivan Ukhov

Forvet: Nikita Kurbanov, Andrey Vorontsevich, Semen Antonov, Will Clyburn, Joel Bolomboy

Pivot: Kyle Hines, Kostas Koufos, Johannes Voigtmann, Andrey Lopatin

Coach: Dimitris Itoudis

Fenerbahçe Beko

Guard: Bobby Dixon, Nando De Colo, Melih Mahmutoglu, Kostas Sloukas, Leo Westermann, Egehan Arna

Forvet: Luigi Datome, Joffrey Lauvergne, Berkay Candan, Derrick Williams, Nikola Kalinic, Efe Tirpanci

Pivot: Vladimir Stimac, Jan Vesely, Ahmad Al-Dwairi

Coach: Zeljko Obradovic

Khimki Moskova

Guard: Egor Vyaltsev, Dairis Bertans, Viacheslav Zaytsev, Stefan Jovic, Chris Kramer, Alexey Shved

Forvet: Sergey Monia, Evgeny Valiev, Jeremy Evans, Janis Timma, Sergey Karasev, Anthony Gill, Jonas Jerebko

Pivot: Devin Booker, Andrey Desiatnikov, Timofey Mozgov, Petr Gubanov

Coach: Rimas Kurtinaitis

Maccabi FOX Tel-Aviv

Guard: Nate Wolters, Scottie Wilbekin, John DiBartolomeo, Tyler Dorsey, Elijah Bryant

Forvet: Omri Casspi, Quincy Acy, Angelo Caloiaro, Jake Cohen, Yovel Zoosman, Sandy Cohen_III, Deni Avdija

Pivot: Othello Hunter, Tarik Black

Coach: Giannis Sfairopoulos

Olympiakos

Guard: Vassilis Spanoulis, Vaggelis Tzolos, Will Cherry, Antonis Koniaris, Andreas Petropoulos, Kevin Punter, Wade Baldwin IV, Nikos Arsenopoulos, Iosif Koloveros, Alexandros Nikolaidis,Ilias Moraitis

Forvet: Mindaugas Kuzminskas, Georgios Printezis, Petros Noeas, Kostas Papanikolaou, Brandon Paul, Aleksandar Vezenkov, Thomas Zevgaras, Andreas Tsoumanis, Aleksej Pokusevski

Pivot: Augustine Rubit, Nikola Milutinov, Vassilis Christidis, Ethan Happ, Panagiotis Tsamis, Dimitrios Agravanis

Coach: David Blatt

Panathinaikos OPAP

Guard: Tyrese Rice, Nikos Pappas, Ioannis Athinaiou, Jimmer Fredette, Nick Calathes, Konstantinos Papadakis, Pavlos Bardas

Forvet: Wesley Johnson, Ioannis Papapetrou, DeShaun Thomas, Rion Brown, Konstantinos Mitoglou, Ben Bentil, Nikos Persidis

Pivot: Ian Vougioukas, Georgios Papagiannis, Jacob Wiley

Coach: Argiris Pedoulakis

Real Madrid

Guard: Facundo Campazzo, Nicolas Laprovittola, Jaycee Carroll, Fabien Causeur, Sergio Llull

Forvet: Trey Thompkins, Anthony Randolph, Jeffery Taylor, Gabriel Deck, Rudy Fernandez

Pivot: Jordan Mickey, Felipe Reyes, Walter Tavares

Coach: Pablo Laso

Valencia Basket

Guard: Fernando San_Emeterio, Sam Van-Rossom, Joaquin Colom, Guillem Vives, Jordan Loyd, Vanja Marinkovic, Hilmar Henningsson

Forvet: Aaron Doornekamp, Brock Motum, Joan Sastre_Morro, Louis Labeyrie, Alberto Abalde, Maurice Ndour

Pivot: Bojan Dubljevic, Mike Tobey

Coach: Jaume Ponsarnau

Zalgiris Kaunas

Guards: Marius Grigonis, Lukas Lekavicius, Thomas Walkup, Alexander Perez_Kaufmann, Rokas Jokubaitis

Forvet: Paulius Jankunas, Arturas Milaknis, Edgaras Ulanovas, Nigel Hayes

Pivot: Zach LeDay, Martinas Geben, Laurynas Birutis, Jock Landale

Coach: Sarunas Jasikevicius

Zenit S. Petersburg

Guard: Evgeny Voronov, Anton Ponkrashov, Dmitry Khvostov, Andrew Albicy, Alex Renfroe, Austin Hollins

Forvet: Will Thomas, Tim Abromaitis, Vladislav Trushkin, Mateusz Ponitka, Andrey Zubkov, Sergey Balashov

Pivot: Gustavo Ayon, Colton Iverson, Anton Pushkov

Coach: Joan Plaza

Oyuncuların pozisyonları Advance Pro Basketball sitesinden alınmıştır.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here