Stephen Curry, LeBron James İle Arasında Geçen O Konuşmayı Anlattı!

806
NBA
Stephen Curry, LeBron James İle Arasında Geçen O Konuşmayı Anlattı!

2018 NBA Finalleri birçok unutulmaz olaya sahne oldu. Bu olaylardan bir tanesi de Finallerin ilk maçında uzatma bölümünde Stephen Curry ve LeBron James arasında geçen konuşmaydı. Stephen Curry bu konuşmayla ilgili merak edilenleri Bill Simons’un podcastinde anlattı.

Şampiyonluk yolundaki en kritik maç belki de ilk maçtı. JR Smith’in son saniyelerde topu potaya atmaması sonucu maç uzatmaya gitmiş ve Golden State Warriors sahasındaki ilk maçı kazanarak seride avantajı ele geçirmeşti. Uzatma dakikalarında Stephen Curry, turnikeye çıkmaya çalışırken LeBron James’in bloğu sonrasında kendisine dik dik baktığını söyleyerek, ”Ona gerçekten şu an yapmak istediğin bu mu diye sordum. Karşılaşmada öndeyiz ve maç birazdan üstünlüğümüzle sona erecek ama senin amacın gerçekten bana yaptığın blok sonrasında dik dik bakmak mı? ”ifadelerini kullandı. Curry bu konuşmanın ardından, sezon içinde de sık sık karşı karşıya gelen aralarında hep bir elektriklenme olan Draymond Green ve Tristan Thompson’un da karşı karşıya geldiğini söyledi.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Curry daha sonra tekrar LeBron’un yanına gitmesi üzerine LeBron James’in, ”Takım arkadaşlarımın beni bir lider olarak gördüğünü bildiğim için bu hareketi yapmak zorundaydım. Bu liderliğimin bir parçası”  şeklinde cevap verdiğini söyledi.

Hatırlayacağımız üzere son dört senedir finalde karşı karşıya gelen bu iki takımın mücadelesinde Golden State Warriors rakibini 4-0 gibi net bir sonuçla süpürerek üst üst ikinci şampiyonluğunu kazanmıştı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here