Son Maçlara Göre Tüm Euroleague Eşleşme İhtimalleri

386
Son Maçlara Göre Tüm Euroleague Eşleşme İhtimalleri
Son Maçlara Göre Tüm Euroleague Eşleşme İhtimalleri

Bir önceki konuda “Fenerbahçe’nin Euroleague’deki Rakibini Belirleyecek Tüm İhtimaller” başlığıyla Fenerbahçe’nin rakiplerini incelemiştik. Euroelague Top 16 gruplarındaki diğer tüm eşleşme ihtimallerini de Son Hafta Sonuçlarına Göre Tüm Euroleague Eşleşme İhtimalleri başlığı altında inceleyelim.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Avrupa basketbolunu takip edenler için yılın en heyecan verici dönemine giriyoruz. Top gruplarından çıkan takımlar Final Four’a kalabilmek için playoff oynayacak. Playoff eşleşmeleri takımların gruplardaki sıralamalarına göre belirleniyor. Bildiğiniz gibi E Grubu’nun 1.’si, F Grubu’nun 4.’sü ile; E2, F3 ile; E3, F2 ile ve E4 de F1 ile eşleşiyor.

E grubunda Fenerbahçe liderliğini haftalar öncesinden garantilemişti. 2.’lik için Lokomotiv Kuban ve Panathinakos arasındaki mücadele devam ediyor. İkili averajda Lokomotiv Kuban üstün. Eğer Kuban, Darüşşafaka Doğuş deplasmanında maçını kazanırsa grubu 2. sırada bitirecek. Panathinaikos’un 2. olabilmesi için Lokomotiv Kuban’ın yenilmesi ve Panathinaikos’un da Anadolu Efes’i yenmesi gerekiyor. Kızılyıldız da grubu 4. olarak tamamlamayı garantiledi.

F grubunda ise sıralamalar için farklı ihtimaller mevcut, bu ihtimalleri “Fenerbahçe’nin Rakibini Belirleyecek Tüm İhtimaller” başlığı altında son hafta maçlarının muhtemel sonuçlarına göre incelemiştik. Bu ihtimalleri görmek için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Euroleague Playoff Eşleşmeleri

E1 (Fenerbahçe) – (Barcelona/Brose Baskets/Olympiacos/Khimki/Real Madrid) F4

E2 (Kuban/Panathinaikos) – (Khimki/Barcelona) F3

E3 (Kuban/Panathinaikos) – (CSKA/Laboral Kutxa) F2

E4 (Kızılyıldız) – (CSKA/Laboral Kutxa) F1

 

Euroleague Top 16 F grubundaki bütün ihtimalleri maçların başlama saatine göre takip edebilirsiniz.

Mavi renk ile 2. ihtimali ve yeşil renk ile de 11. ihtimali örnek olarak gösterdim.

Euroleaguedeki Bütün İhtimaller
Euroleaguedeki Bütün İhtimaller

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here