Kyrie Irving Ameliyat mı Olacak ?

1445
NBA
Kyrie Irving Ameliyat mı Olacak ?

59 yaşındaki Boston Celtics Başkanı Danny Ainge, bu sezon başarılı bir sezon geçiren takımının, etkili isimlerinin başında gelen Kyrie Irving’in sağlık durumu hakkında konuştu. Danny Ainge, Kyrie’nin ameliyat olacağına dair medyada çıkan dedikodulara açıklık getirdi.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Dizinde bir problem var. Takastan önce bunu biliyorduk. Kyrie’nin sakatlığı 2.5-3 yıl önce başladı. Yapılması gereken ufak bir ameliyatı var. Ama belki bu yaz değil. Ya sonraki, ya da ondan sonraki yaz olabilir. İstediği zaman olabileceğini düşünüyorum, ama şu anda çok gerekli mi emin değilim. Buna kendi karar verecek. Playoff zamanı geldiğinde onu sağlıklı ve yepyeni biri gibi görmek için bu kadar temkinliyiz.

Kyrie Irving sezonda 82 maç oynayacak bir adam değil, onu playofflara daha iyi sokmanız için 72-75 maç aralığında oynaması gereken bir isim” ifadelerini kullandı.

Play offları garantileyen Celtics’in yıldız oyuncusu Kyrie Irving, sol dizindeki problemler nedeniyle son günlerde bir çok maçı kaçırdı. Indiana Pacers karşısında sol dizindeki ağrılar nedeniyle tamamlayamayan Kyrie‘nin bir süre dinlendirileceği kulüp tarafından açıklandı.

Öte yandan Danny Ainge, Gordon Hayward’ın iyileşme süreci hakkında da önemli açıklamalarda bulundu. Ainge; “Gordon rehabilitasyonunda harika ilerliyor. Bu süreçte onun iş etiği ve kararlılığı bizi oldukça etkiledi. İnsanları umutlandırmak istemiyorum, sezonun bitimine bir ay var ve o daha hiç sahaya çıkmadı ancak onun gösterdiği ilerleme ve odaklanışı oldukça etkileyici.” dedi.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here