Porzingis: “Takımın yeniden yapılandırılmasını iyileştiğim zaman düşüneceğim”

380
Kristaps Porzingis
Porzingis Takımın yeniden yapılandırılmasını iyileştiğim zaman düşüneceğim

Kristaps Porzingis, cumartesi günü medyaya verdiği demeçte, bir gün öncesinde New York Knicks yönetiminin “yapılanmamız 3-5 seneyi alabilir” yorumunu değerlendirdi.

Porzingis şu anda ön çapraz bağ sakatlığı tedavisi görüyor.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Bu yavaş yapılanma hakkında Porzingis “Büyük küçük fark etmez, hayattaki olaylar karşısında şahsen, sabırsız bir kişiliğe sahibim. Ancak şunu biliyorum ki: dizlerim konusunda olabildiğince sabırlı olacağım ve şu anda aklımdaki bir numaralı düşünce bu. Bütün bunları şu anda düşünmem oldukça zor bir şey. Şu anda zihnim tamamıyla dizime odaklı bir durumda. Olaylar gelişirken düşünebileceğim tek şey: atmam gereken bir sonraki adım oluyor. Takımın yapılanması konusunu ise sağlığıma kavuştuğum zaman düşünmeye başlayacağım.”

Kristaps Porzingis, bu yaz sözleşmesini uzatabilir ve New York Knicks ile yola devam etmek istediğini defalarca kez yinelemişti.

“Tabiki, daha önce de söylediğim gibi burayı çok seviyorum ve şu an sadece dizime odaklanmış durumdayım.”

Kristaps Porzingis diziyle ne kadar çok meşgul olduğunu belirtirken, New York Knicks’in koç seçimiyle yakından ilgilenmediğini de ekledi.

“Eminim ki yönetim, doğru kararı verip uzun vadede takıma faydalı bir şeyler inşa edebilir” diye belirtirken şunu da eklemeyi unutmadı: “Bence yönetim doğru kararı verecektir, bu yüzden onlara güvenmemiz lazım.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here