Obradovic Geleceği Hakkında Konuştu

439
Fenerbahçe Doğuş
Obradovic Geleceği Hakkında Konuştu

Fenerbahçe Doğuş’ta 5. sezonunda 4. lig şampiyonluğunu kazanan tecrübeli koç Zeljko Obradovic, hakkında çıkan dedikodulara son noktayı koydu.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Taraftarın takımı yalnız bıraktığı için sitem eden ve Ali Koç’un başkan olmasının ardından hakkında takımdan ayrılacağına dair söylentiler çıkan Obradovic, şampiyonluğun ardından verdiği demeçte; ” Fenerbahçe’den ayrılmak gibi bir düşünce hiç aklıma gelmedi. Ben verdiğim sözün arkasında duran biriyim. Bunun yanı sıra zaten iki yıllık daha kontratım var. Ayrıca burada çok mutluyum ve kalmaya devam edeceğim.

Ali Koç’u başkan olmadan önce tanıyordum. Yöneticilik döneminden. Bir kaç gün içinde Ali Koç’la bir araya geleceğiz ve gelecek planlaması yapacağız. Ona yeni görevinde başarılar diliyorum. Uyum içinde çalışacağımızı düşünüyorum. ” şeklinde konuştu.

Tecrübeli koç, öte yandan eski başkan Aziz Yıldırım’a da teşekkür etti. Koç; “Aziz Yıldırım ile Bursa’dayken konuştum. Tofaş’a kaybettiğimiz maçtan sonra telefonda konuştuk. Onunla tekrar görüşmek isterim. Çünkü bize büyük destek verdi ve ona yüz yüze teşekkür etmek istiyorum. 20 yıldan bu yana başkanlık yapan ve bir çok başarı kazanan biri. Ona minnettarız. Yıldırım’la 5 yıl beraber çalıştık. Bu müthiş bir şeydi. Bize çok güzel bir ortamda çalışma fırsatı sundu. Ayrıca beni Fenerbahçe’ye getirdiği için ayrıca teşekkür etmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here