NBA’deki Türk Oyuncularımıza All-Star için Oy Ver

1594
NBA'deki Türk Oyuncularımıza All-Star için Oy Ver
NBA'deki Türk Oyuncularımıza All-Star için Oy Ver

Tüm basketbolseverlerin merakla beklediği NBA All-Star 2017 için halk oylaması başladı. All-Star oylamasına katılmak isteyenler ve bizi NBA’de temsil eden Türk oyuncularımıza oy vermek isteyenler için tüm oy verme seçeneklerini tek tek yazıyoruz.

Hemen NBA AllStar için oy kullanabilirsiniz.

Resmi site üzerinden NBA.com/vote sayfasında ve resmi NBA uygulaması üzerinden de oy kullanabilirsiniz.

Facebook’ta #NBAVote Etiketiyle

Aslında en kolay yöntem bu. Facebook’ta hesabı olan herkes her gün aynı ileti altında 1 kez, farklı iletiler altında ise 10 kez (10 farklı oyuncu için) oy kullanabiliyor. Oy vermek istediğiniz oyuncunun adını ve soyadını Türkçe karakter kullanmadan yazın ve boşluk bırakarak #NBAVote etiketini yazın, oyunuzu kullanın. Bunu isterseniz iletinize isterseniz yorum olarak yazabilirsiniz.

Örnek :

#NBAVote Omer ASIK

Ersan ilyasova #NBAVote

Aşağıda oy kullanabileceğiniz Facebook paylaşımızı yayınlıyorum. En alttaki Facebook yorumları kısmında da oy kullanabilirsiniz. Hepsinde birer kez oy kullanabilirsiniz. Mesala Ömer Aşık’a mı oy vermek istiyorsunuz; paylaşımın altına Omer ASIK #NBAVote yazın. Unutmayın 1 oyuncu için her gün 1 kez oy kullanabiliyorsunuz. Her gün 10 farklı oyuncu için oy kullanabilirsiniz.

Güncel NBA Oylama Sonuçlarını açıkladığı zaman burada görebilirsiniz.

Aşağıdaki Facebook yorum bölümüne yazarak oy verebilirsiniz.

Yorum yazarak oy kullanabilirsiniz 1 :

Yoruma yazarak oy verebilirsiniz 2 :

Facebook’taki Gönderiye Yorum Yazarak Oy Kullanın

Facebook’ta All-Star için Oy Verme Kuralları

1- Oylama 19 Ocak Salı TSİ sabaha karşı 06:59’a kadar devam edecek.
2- Oy kullanmak için #NBAVote etiketiyle beraber oyuncunun adını ve soyadını durum güncellemesi veya yorum olarak yazabilirsiniz. Yorumlarda verdiğiniz oylar geçerlidir.
3- Bir durum güncellemesinde de bir yorumda da sadece 1 oyuncu için oy kullanabilirsiniz.
4- Günde 10 kez oy kullanabilirsiniz fakat durum güncellemenizde ya da yorumlarınızda farklı oyuncular için oy kullanmalısınız. Aynı oyuncu için günde sadece 1 kez oy kullanabilirsiniz. Farklı Facebook paylaşımları altında farklı oyuncular için oy kullanabilirsiniz.
5- Durum güncellemesinde veya yorumda oyuncunun adını ve soyadını mutlaka yazmalısınız ve #NBAVote etiketi mutlaka olmalı.

Örnek : #NBAVote Ersan ilyasova

 

Twitter’da #NBAVote Etiketiyle

Tweet atarak, RT yaparak ve yanıtla butonu ile #NBAVote etiketini yazıp yina aynı şekilde oyuncunun adını ve soyadını yazarak Twitter üzerinden de oy kullanabilirsiniz. Her iletide 1 oy kullanabilirsiniz ve günde 10 farklı oyuncu için oy verebilirsiniz.

Aşağıdaki tweet’i RT ederek veya Yanıtla ile ileti yazarak oy verebilirsiniz.

Google Aramalarıyla

Google’da “NBA Vote All-Star” şeklinde aratarak ya da “NBA Vote Team Name” şeklinde ( NBA Vote Boston Celtica) aratarak çıkan sayfadaki oyuncuları seçerek oy kullanabilirsiniz. Yine 1 günde 10 farklı oyuncu için oy kullanabilirsiniz. Google’da oy kullanmak için burayı tıklayın : Google NBA All-Star Oylaması

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz