NBA’de Hazırlık Maçları Başlıyor, İşte Hazırlık Maçlarının Programı

872

31 Temmuz’da Orlando’da sezonun oynanmayan 8 maçı ve playoff maçlarının oynanacağı NBA yönetimi tarafından zaten açıklanmuştı.
Cumartesi günü ise NBA, 22 Temmuz-27 Temmuz arası hazırlık maçları oynanacağını açıkladı.

Hazırlık maçları 22 Temmuz Clippers-Nuggets ile başlıyor. İlk gün 4 maç izleri bekliyor. Clippers-Nuggets mücadelesinde belki de 30 dakika George veya Kawhi’yi göremeyeceğiz fakat uzun süre hasretini çektiğimiz NBA’i izlemek için harika bir fırsat olmuş olacak.

Oyuncuların sosal mesafeyi ne kadar sağlayabilecek veya seyircisiz bir NBA nasıl olacak bunlar kafada soru işareti konumunda. “Summer League” havasında geçeceği ise konuşulan dedikodular arasında.

Bu maçların amacı direkt olarak 31 Temmuz günü maçlara uyum,ısınma sorunları ile birlikte NBA yönetiminin eleştiri alan kararını da bir nevi test etmek,insanlara önlemlerin nasıl alındığını göstermek hedefleniyor.

Maçların fikstürü ise şöyle olacak;

Maçların başlayacağı çarşamba gününden itibaren bizleri sürükleyici NBA maçları bekliyor. Bakalım hazırlık mücadelelerinde önlemler nasıl olacak? Oyuncuların temasları, oynanan stadyumlar, takımların oyuncu/dakika seçimleri merak konusu durumunda. 31 Temmuz öncesi bu maç fikstürü bize ufak bir fragman izletecek.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz