NBA 2K20’de En Yüksek Ratingli İkililer

1792
NBA 2K20'de En Yüksek Ratingli İkililer

NBA’de yaz transfer dönemi müthiş hamlelerle başladı. Los Angeles Lakers LeBron James’in yanına Anthony Davis’i alarak tüm dikkatleri üzerine çekerken; Los Angeles Clippers Kawhi Leonard ve Paul George’u kadrosuna katarak şampiyonluğun en iddialı takımlardan bir tanesi haline geldi.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Oklahoma City Thunder forması giyen Russell Westbrook ise Houston Rockets’ın yolunu tuttu ve James Harden’la uzun bir aradan sonra tekrar bir araya geldi.

Bu hamlelerden sonra oyunseverler bu müthiş isimlerle oynamak için NBA 2K20’nin çıkış tarihi olan 6 Eylül tarihi için gün saymaya başladı. Dün gece yapılan lansmanda oyuna dair en önemli ipucu verildi ve en yüksek ratinge sahip 20 oyuncu açıklandı.

Bu açıklanan ratingler özelinde işte karşınızda 2K20’de en yüksek ratinge sahip olan ikililer:

LeBron James(97) – Anthony Davis(94) = 191

NBA2K serisinin her zaman için en yüksek ratingli oyuncusu olan LeBron James’in bu sene ratingi 97 olarak açıklandı. Pozisyonuna göre oyundaki en yüksek ratinge sahip olan Anthony Davis’in ratingi ise 94 belirlenmiş. Bu ikilinin ratingleri toplamı şimdiden dosta düşmana korku vermiş durumda.

Kawhi Leonard(97) – Paul George(93) = 190

Yaptığı iki takviye ile NBA2K20’de oynaması en çok keyif verecek takımlardan biri olan Clippers’ta Leonard ve George’un ratingleri sergiledikleri performanslar özelinde top noktada.

Kevin Durant(96) – Kyrie Irving(91) = 187

Bu ikili her ne kadar bu sezon birlikte oynayamayacak olsa da Kevin Durant ağır bir sakatlık geçirmesine rağmen ratingi 96 olarak belirlenmiş. Ona yardım edecek olan kişi ise oyundaki en yüksek PG ratingine sahip olan oyunculardan birisi olan Kyrie Irving. Onun da ratingi 91.

James Harden(96) – Russell Westbrook(90) = 186

James Harden’ın gösterdiği inanılmaz performansı 2K yapımcıları da es geçmedi ve yeni seride gücü 96’ya kadar yükseldi. 11 yıllık Thunder kariyerini sonlandıran Westbrook’un ratingi ise geçmiş senelere göre biraz düşmüş olsa da yine de hiç azımsanmayacak seviyede ve 90 olarak belirlenmiş.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here