Dwight Howard : “Eşcinsel Değilim!”

5456
Dwight Howard : "Eşcinsel Değilim!"

Geçtiğimiz sezonun başlarında Dwight Howard skandal bir olayla gündemde kendisine yer bulmuştu. Howard’ın transseksüel sevgilisi Masin Elijè‏, yıldız oyuncunun kendisini başka bir transseksüel bireyle aldattığını, sonrasında ise kendisini dövmek ve öldürmekle tehdit ettiğini iddia etmişti. Olayların bir seks partisinde geçtiği ve sonrasında Elijè’nin Howard’ın arkadaşları tarafından para ile susturulmaya çalıştığı da iddialar arasındaydı.

Tüm bunların ardından uzun süre suskunluğunu koruyan Dwight Howard geçtiğimiz günlerde bu olayla bağlantılı yaptığı açıklama ile yine gündeme düştü.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

-Gay değilim. Hakkımda ortaya atılan iddialar ilk çıktığında evde oturdum ve ‘bir daha asla dışarı çıkmak istemiyorum’ diye düşünüyordum.

Olayın üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen yeni açıklama yapabilen Howard, bu konulardan sıkılmış durumda ve hayatına yeni bir pencere açmak istiyor.

Sık sık bu durumla gündeme gelen Howard, Houston forması giyerken Kobe ile yaşadığı bir tartışmada Kobe Bryant Howard’a uzun uzun bakarak “soft” demişti. Ayrıca bir dönem, şu anda Phoneix forması giyen Kelly Oubre Jr ile ilişkileri olduğu iddiası medyada hayli ilgi çekmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here