Makale Yarışması

SonPeriyot.com sitemizde yayınlamak ve Facebook sayfamızda da paylaşmak için bir makale yarışması düzenliyoruz. Yarışmaya katılmak için basketbol ile ilgili daha önce başka bir web sitesinde yayınlanmamış, özgün ve en az 250 kelimelik yazılar göndermeniz yeterli. Yazılarınız konuk yazar kategorisi altında yayınlanacak ve linki site iletilecektir.

– En çok beğenilen (Facebook beğen butonuna göre) 2 yazının yazarına Biletix üzerinde satılan Türkiye’de oynanacak istediği takımın maç biletini hediye edeceğiz. Yarışma sona erdiği zaman eğer yazarın istediği maç biletleri tükenmiş ise bir sonraki maç için yazarın hakkın saklı kalacak ve bir sonraki maç için bileti alınıp kendisine hediye edilecektir.

– En çok beğenilen yazıyı ölçmek için yazının altında bulunan “Facebook beğeni butonu”nu kullanacağız. Facebook beğen butonun içinde beğeni miktarını gösteren sayıya göre en çok Facebook beğenisi alan yazarlar yarışmayı kazanacaktır.

– 21 Şubat 2014 Cumartesi saat 00:01 itibarıyla en çok beğeni alan 2 yazının yazarı bu tarihten itibaren 1 ay içinde oynanacak Euroleague, Eurocup veya Beko Basketbol Ligi maçlarından  istediği maç için bilet kazanmış olacak.

– Biletin kategorisine ve teslimat şekline SonPeriyot.com yönetimi karar verecektir.

– Alıntı, kopya veya daha önce başka web sitelerinden yayınlanmış yazılar kabul edilmez. Yazılar, site yönetimi tarafından incelendikten sonra kabul edilirse yayınlanacak ve yazı linki yazara email ile gönderilecektir.

Yazılarınızı hemen gönderebilirsiniz. Yarışmaya katılmak için “Yazı Gönder” sayfasındaki formu doldurabilirsiniz.

Yarışmaya katılan yazarlara başarılar dileriz.

 

Bu sayfanın görüntülenme sayısı :