Lonzo Ball’un Kardeşi Tutuklandı !

1891
Lonzo Ball'un Kardeşi Tutuklandı !
LiAngelo Ball hırsızlık suçundan tutuklandı.

NBA takımlarından Los Angeles Lakers forması giyen Lonzo Ball’ın kardeşinin başı dertte.

Gündemden düşmeyen Ball ailesi, şimdi de hırsızlık suçuyla manşetlerde yer aldı.

Lavar Ball’ın NCAA’da UCLA forması giyen oğlu LiAngelo Ball, Şangay’da Georgia Tech ile oynanacakları maç için gittiği Çin’de bir mağazada hırsızlık yaparken yakalandı.

İddialara göre arkadaşlarıyla alışveriş yapmak için girdiği mağazada, kasa görevlisinin kameradan onları takip etmesi sonucu 3 arkadaşı hırsızlık yaparken suç üstü yakaladı. Mağaza müdürü ve çalışanlar tarafından yakalanan 3 arkadaş polise teslim edildi.

Yetkililer resmi olarak, oyuncuların Şanghay’ın dışındaki UCLA takım otelinin yakınında bulunan bir Louis Vuitton mağazasından hırsızlık yaparken yakalandığını açıkladı.

UCLA forması giyen LiAngelo Ball, Cody Riley ve Jalen Hill hırsızlık yaptıkları gerekçesiyle dün polis tarafından tutuklandılar. Olayın ardından takımın kaldığı otele giden polisler, odalarda arama yaptı ve bütün takımı sorguya çekti.

Hırsızlık suçuyla mahkemede yargılanacak olan Çinli avukatlara göre Ball ve arkadaşları 3 ile 10 yıl arasında hapis cezası talebiyle hakim karşısına çıkacak. Bu ceza çaldıklarının miktarına göre değişebilir.

Çin yasası “kamu veya özel mülkleri zorla veya diğer yöntemlerle soymak” suçundan 3 ile 10 yıl arasında hapis cezası davası açıyor.

Konu ile ilgili olarak Ball ailesi ve UCLA’dan resmi bir açıklama yapılmadı.

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here