Hidayet Türkoğlu: “Kadroya layık olanlar çağırılacak”

5
Hidayet Türkoğlu
Hidayet Türkoğlu: "Kadroya layık olanlar çağırılacak"

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ve A Milli Basket Takımı Antrenörü Ufuk Sarıca, Euroleague sebebiyle Milli takıma katılmayan basketbolcularla ilgili bugün bir araya geldi. Toplantının ardından Türkoğlu konu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

“Her zaman kulüplerimizin yanındayız. Onlarla omuz omuza yürümek isteyen bir federasyonuz. Her süreçte onlarla birlikte, onları destekleyen rolde olmaya devam edeceğiz.

Fenerbahçeli oyuncuların yaptıkları yersiz ve zamansız bir açıklama diyebiliriz. Yani şimdi bu arkadaşların bizimle istişare etmeden bu açıklamaları yapmaları beni gerçekten üzdü federasyon başkanı olarak…

Kadroya layık olanlar çağırılacak. Bizim hâlâ bir arayış içerisinde olduğumuz zamanlarda bu açıklamanın yapılması bizi gerçekten üzmüştür. Ama ben zannetmiyorum ki, konu Milli Takım olduğunda ne oyuncularımız ne de camialarımız bu konuya duyarsız kalacaklardır.

Beni, federasyon başkanı olmanın dışında onların eski bir kaptanı, bir ağabeyi olarak üzmüştür. Biz hiçbir zaman hiç kimsenin milli takım üzerinden yıpratılmasını istemeyiz.” şeklinde konuştu.

Etiketleri Tıklayıp İlgili Yazılara Ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki En Popüler Etiketler

Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes - LeBron James - Lakers - Warriors

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.