LeBron’un Görüşeceği Altı Takım Belli Oldu!

3377
LeBron'un Görüşeceği Altı Takım Belli Oldu!!
LeBron'un Görüşeceği Altı Takım Belli Oldu!!

Hepimiz LeBron James’in serbets kalacağı günü iple çekiyoruz. Acaba King serbest kalınca hangi takımda oynayacak diye düşünmekteyiz. NBA’in gündemine bomba gibi düşen LeBron James’in serbest kaldığında hangi takımlarla görüşeceğini en azından basın yoluyla ulaşabildik.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Bileceğiniz üzere LeBron James’in ismi Golden State Warriors ile anılıyor ve ESPN muhabiri Chris Haynes, Golden State Warriors’tan gelecek teklifi değerlendireceğini düşündüğü King’in görüşmek için aklına yazdığı diğer takımları da açıkladı.

ESPN muhabiri Haynes’e göre LeBron’a maksimum sözleşmeler verebilmeleri halinde saygı duyduğu üç takımın tekliflerini dinlemeye hazır: Bunlardan biri de Golden State Warriors.

Chris Haynes’e göre diğer iki takım ise San Antonio Spurs ve Miami Heat. Ancak Miami Heat’ten gelecek bir teklif, LeBron James için eski cazibesini taşımıyor. Çünkü King, Miami’yi zaten başarıya ulaştırıp gerekeni yaptığını düşünüyor.

Spurs’un maat bütçesi sıkışık ve LeBron James’i isteseler bile bu durum zor gözüküyor. Miami Heat’te Pat Riley gibi ikna edici özelliği olan bir adamı hafifefe almamak gerekir ancak Heat’in patronu King tarafından yalnız bırakıldığını düşünüyor. Bu yüzden bu durumun ne olacağını bilemeyiz.

Houston Rockets serbest yıldızları getirmek konusundaki agresif tavrını LeBron James içinde kullanacaktır. Los Angeles Lakers ise medyada dolaşan dedikodulardan sonra King’i kadrosuna katması değil, katmaması şaşırtıcı olur gibi gözüküyor.

Şuan Chris Haynes’in açıkladığı listenin altıncı takımı ise LeBron James’in şuan ki forma giydiği takım Cleveland Cavaliers. Ancak bu sezon bu kadroya rağmen kötü gidişatına dur diyemeyen ve bulundukları hal düşünülürse LeBron James’in Cleveland Cavaliers’ı seçmesi yukarıda bulunan diğer takımlardan daha zor gibi.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here