LeBron, Medya Gününde Ağır Konuştu

255
Cleveland Cavaliers

Lebron James, Cleveland Cavaliers’ın medya gününde sorulan her soruya dobra cevaplar verdi. Kyrie Irving’e çocuk diye hitap ederken Trump’a ise o şeklinde hitap etti. King James yine gündem yaratacak gibi…

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

LeBron James medya gününde yaptığı basın açıklamasında; “Ona anahtarları vermeye hazırdım. Ona yardımcı olabilmek için elimden gelen her şeyi yaptım. Daha iyi bir lider, daha iyi bir skorer, daha iyi bir savunmacı olması için. Birlikte olduğumuz dönem boyunca onun olabileceği en iyi oyuncu olması için kendisine yardımcı olmaya çalıştım. Irving’i takımda tutmak için neyi daha iyi yapabilirdim merak ediyorum. Sezonu daha iyi mi bitirmeliydik? Koç ya da GM mi değiştirmeliydik? Bilemiyorum, onun ayrılmasıyla ilgili kafamda çok fazla duygu dönüyor. Artık Kyrie’ye bir tavsiyem yok. Oğlumda benim takımımdan gitse onada tavsiye vermem. Ya bizimlesindir, ya da karşımızdasındır… Birlikte oldukça güzel üç yıl geçirdik.

Umarım Dwyane Wade’i Cleveland’a getirebiliriz. Bu beni çok mutlu ederdi. Tüm yaz beraberdik. Onunla tekrar birlikte oynamayı çok isterim. 27 yıldır NBA izliyorum, 15 yıldır NBA’in içindeyim. Gördüğüm en çılgın offseason’dı ve bunun bir parçası değildim. Garip bir yaz dönemiydi.

Cleveland Cavaliers

Kariyerimi burada bitirme isteğim değişmedi. Ama bir kontratım var. Beni bilirsiniz, bu duruma hep bir iş olarak baktım. Neler olacak hep birlikte göreceğiz.

ABD’yi halk yönetiyor, 1 kişi değil. Trump’ın yönetmediğine eminim. Ona oy vermek bir hataydı, eğitimsiz insanlar ona oy verdi. Trump’a oy vermiş olabilirsiniz, vermemiş de olabilirsiniz. Ama verdiyseniz hata yaptınız demektir. Bizi ayırmaya çalışması beni çok sinirlendirdi. O ( ABD Başkanı Trump) bizi ayırmaya çalışıyor ama sporun kendisi muazzam bir şey. Spor bizi birleştiriyor renk, ırk, din, uzun, kısa, atletik ayırt etmeden. Serseri kelimesini çevremde bütün arkadaşlarım birbirine söyler, tabii ki o kişi (Trump) benim arkadaşım değil. Stephen Curry zaten gelmeyeceğini söylemişti. Yani ortada davet falan yok. ” dedi.

 

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here