Kevin Durant Görüşeceği Dört Takımı Belirledi

2842
Kevin Durant İzlemekten Keyif Aldığı 5 Oyuncuyu Açıkladı!

Golden State Warriors forması giyen ve geçtiğimiz günlerde 31.5 milyon dolarlık opsiyonunu kullanmayarak serbest oyuncu olan Kevin Durant, dört takım ile görüşecek.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Toronto serisinde yaşadığı şanssız aşil tendonu sakatlığı nedeniyle parkelerden çok uzun bir süre ayrı kalacak olan ve önümüzdeki sezon forma giyme ihtimali bulunmayan yıldız oyuncu Kevin Durant transfer döneminde Brooklyn Nets, Los Angeles Clippers, New York Knicks ve Golden State Warriors ile görüşecek. ESPN’in haberine göre ismi sık sık Los Angeles Lakers ile de anılan yıldız oyuncu seçenekleri arasına Lakers’ı almamış görünüyor.

Kevin Durant’in iş ortağı Rich Kleiman’la birlikte bu takımların hepsiyle yüz yüze görüşeceği belirtilirken, nihai kararını gelecek hafta açıklaması bekleniyor.

Oklahoma City Thunder’dan ayrılarak Golden State Warriors’un yolunu tutan Kevin Durant; takımda geçirdiği üç sezon boyunca iki şampiyonluk yaşarken, kazanılan iki şampiyonlukta da final serisinin en değerli oyuncusu seçildi. Bu sezon 78 maça çıkan Kevin Durant 26.6 sayı, 6.4 ribaund, 5.9 asist ve 1.1 blok ortalamaları ile mücadele etti.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here