Cedi, Cleveland Cavaliers Medya Gününe Katıldı

206
CAVS

Yeni sezonda NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyecek olan temsilcimiz Cedi Osman, takımının medya gününe katıldı. Neşeli tavırları ve gülümsemesi eksik olmayan Cedi, mutluluktan adeta uçuyordu. Kulübün resmi internet sitesine röportaj veren Cedi, oyun mentalitesi ve takımı hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

CAVS

Cedi Osman yapmış olduğu röportajda; “Her zaman NBA maçlarını takip ediyordum. Burada oynamak ile Avrupa’da oynamak arasında farklar olduğunu biliyorum. Burası her zaman hızlı hücumlara sahip, takımlar her zaman kolay basket bulmaya çalışmak için koşuyorlar. Avrupa ise daha sert bir oyun anlayışına sahip, hakemler de buna izin veriyor.  Takıma kısa bir süre önce katıldım. Burada olduğum için çok mutluyum ve heyecanlıyım. Herkes NBA’de oynamak ister, burası bir çok kişinin hayali. Bunun için sahada oynadığım süre boyunca sonuna kadar savaşacağım. Herşeyi yapacağım ve gerekirse sahada öleceğim.Burada olmaktan gurur duyuyorum.

LeBron, Kevin Love ve JR .. herkes bana çok yardım etti. Bunu beklemiyordum, biraz stresliydim. Ama onlar işimi kolaylaştırdı. Onlarla takım arkadaşı olmak çok özel bir duygu. LeBron her zaman benimle konuşuyor, şutumla ilgili, savunmamla ilgili her şey ile ilgili. Kısa zamanda ondan çok şey öğrendim diyebilirim. Burada olmaktan çok mutluyum ve en iyisini yapmak için çabalayacağım.” dedi.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here