LeBron James Los Angeles’a Ayak Bastı

3980
LeBron James
LeBron James Los Angeles'a Ayak Bastı

Aylardır hangi takıma gideceği merak edilen ve transferine dair sayısız teoriler üretilen LeBron James’in kararını vermesine artık çok az kaldı.

USA Team Fans
USA Team Fans

Daha önce gereksiz haberleri ve dedikoduları bir kenara bırakarak, olabilitesi yüksek ihtimalleri LeBron James nereye gidiyor? yazımda belirtmiştim. Bu ihtimallerin başında ise Los Angeles Lakers geliyor.

Beklenen oldu ve King James, serbest oyuncu döneminin başlamasına saatler kala Karayipler’deki tatilini bitirerek özel jetiyle Los Angeles’ta Van Nuys Havalimanına iniş yaptı. Yüksek güvenlik önlemlerinin yanı sıra habercilerin havalimanına girmesi engellenirken, jet havada iken polis helikopteri iniş anında çevrede görüntü alınmaması için tedbir aldı. Ancak ESPN kaynakları uçağın inişini ve LeBron’un çok sayıda eşyasıyla havalimanından çıkış anını yakalamayı başardı.

LeBron geçtiğimiz günlerde Cleveland Cavaliers ile 35.6 milyon Dolar kontrat opsiyonu bulunmasına rağmen bu opsiyonu kullanmayacağını açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından ortalık yine karışmıştı.

LeBron James, yeni takımını 1-2 hafta içinde resmi olarak, kişisel Instagram hesabından canlı yayın yaparak açıklayacak.

İşte LeBron James’in Los Angeles’a geldiği an

#KingJames Los Angeles’a ayak bastı🔥👀

Son Periyot (@sonperiyot)’in paylaştığı bir gönderi ()

Vaziyet alın 👀

Son Periyot (@sonperiyot)’in paylaştığı bir gönderi ()

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here