Lamar Odom: ”Doktorlar Benim Bir Mucize Olduğumu Söylüyorlar”

390
Lamar Odom
Lamar Odom: ''Doktorlar Benim Bir Mucize Olduğumu Söylüyorlar''

2009 ve 2010 yıllarında Los Angeles Lakers’ın yaşadığı şampiyonluklarda önemli pay sahibi olan ancak daha sonra yaşadığı sağlık sorunlarıyla nedeniyle birçok kez ölüm tehlikesi atlatan Lamar Odom , komedyen Kevin Hart’ın programına katıldı ve çok önemli açıklamalara imza attı.

Üst üste iki sene şampiyonluk yaşayan Lakers takımının çok önemli bir parçası olan ve en son 2013 yılında NBA’de forma giyen Lamar Odom geçirdiği sıkıntılı süreci katıldığı bir programda anlattı. 2015 yılında yaşadığı alkol ve uyuşturucu problemi nedeniyle Nevada’da bir genelevde bilincini kaybetmiş bir şekilde bulunan Odom, ”12 kez felç ve 6 kez de kalp krizi geçirdim. Tedavime yardımcı olan doktorlar benim bir mucize olduğumu söylüyorlar” dedi.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Odom yaşadığı bu sorunların kaynağının çok basit nedenlere dayandığını söylerken, ”O dönemde sadece alkol ve sigara kullanıyordum ve  evden çıkmıyordum. İnsanların arasına karışmaktan korkuyordum bu nedenle de anksiyete hastalığına yakalanmıştım. 20.000 kişinin önünde basketbol oynayan birinin bu hastalığa yakalanması gerçekten çok garip ve şaşırtıcı” ifadelerini kullandı.

Kasım ayında 39 yaşına girecek basketbolcu bir kitap çıkaracağını da sözlerine ekledi.

14 yıl boyunca NBA’de forma giyen ve  Los Angeles Lakers, Los Angeles Clippers, Miami Heat, Dallas Mavericks formaları giyen oyuncu iki kez şampiyonluk sevinci yaşarken, 2010-2011 yılında da ”Yılın Altıncı Adam’’ ödülüne layık görülmüştü.

Geçtiğimiz günlerde basketbola döneceğini açıklayan Odom, Çin Ligi ekiplerinden Shenzen Leopards ile sözleşme imzalayarak herkesi şaşkına çevirmişti.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here