Kyrie Irving Cavaliers’tan Ayrılmak İstiyor

179
Kyrie Irving Cavaliers'tan Ayrılmak İstiyor
Kyrie Irving Cavaliers'tan Ayrılmak İstiyor

CLEVELAND’DA YER YERİNDEN OYNUYOR

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Geçtiğimiz gün “Kyrie Irving, Cavaliers’ta Mutsuz” başlıklı yazdığımız haberin ardından, Cleveland Cavaliers’ın yıldız guardı Kyrie Irving, takasla başka bir takıma gitmek istediğini takım yönetimine bildirdi. Yıldız oyuncu, daha çok sorumluluk almak ve daha çok efektif olmak için takaslanmak istiyor.

Cavaliers cephesinde şok etkisi yaratan bu olayın ardından takımın süper starı LeBron James’in ise bu durumdan haberinin olmadığı ve duyunca ise çok şaşırdığı söyleniyor. Artık LeBron James’in gölgesinde kalmak istemeyen Kyrie Irving, lider oyuncu olabileceği bir takımda forma giymek istiyor.

Kyrie’nin menajeri Jeff Weschsler’ın konu hakkında verdiği demeçte; “Şu an söyleyebileceğim, birkaç hafta önce takımla oturup konuştuk. Kyrie’nin takımdaki geleceği hakkında senaryolar üzerinde yönetim ile de konuştuk. Bu toplantının içerikleri şu anlık gizli kalacak.” ifadelerini kullandı.

Kyrie Irving, takası için şu an ciddi olarak ilgilenen 4 ekip : New York Knicks, Miami Heat, San Antonio Spurs ve Minnesota Timberwolves

Cleveland Cavaliers yönetiminin bu durum karşısında nasıl bir yol izleyeceği, olası bir Kyrie ayrılığının ardından takımın süper starı olan LeBron’u nasıl takımda tutabilecekleri merak konusu.

Not: Haberi yazdığımız dakikalarda San Antonio Spurs’ün Cleveland Cavaliers ile bu takas için görüştüğü de belirtildi. Gelişmeleri takip ediyoruz.

Doğu'da adam kalmayacak bu gidişle! 😱

NBA Followers (@nbafollowers0)'in paylaştığı bir gönderi ()

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here