Kyrie Irving, Cavaliers’ta Mutsuz

337
Kyrie Irving, Cavaliers'ta Mutsuz
Kyrie Irving, Cavaliers'ta Mutsuz

YILDIZ OYUNCU YÖNETİMİ ELEŞTİRDİ

Yıllardır görevinde oldukça başarılı olan ve Cleveland Cavaliers’a büyük bir ivme kazandıran Genel Menajer David Griffin’nin ayrılığının ardından henüz yeni bir isimle anlaşılmamış olması, takımın yıldızlarını rahatsız ediyor.

Cleveland Cavaliers’ın yıldız oyuncusu Kyrie Irving, Cavs yönetimini üstü kapalı olarak eleştirdi. LeBron’un ardından Irving’de yönetimin transfer döneminde sessiz kalmasına tepki gösterdi.

Kyrie Irving verdiği demeçte; “Şu an garip bir durumdayız. Yapabileceğimiz tek şey bu durumu mükemmel ve profesyonel bir biçimde yönetmektir. Açıkcası inandığı adama para harcamaktan çekinmeyen harika bir takım sahibimiz var. Şu an sabırla bekleyip, yaz aylarının ilerleyen günlerinde neler olacağını göreceğiz.” ifadelerini kullandı.

47 yaşındaki Genel Menajer David Griffin ile yolların ayrılmasının ardından gündemdeki isim ise eski Detroit’li Chauncey Billups olmuş ancak, Detroit’in efsane isimlerinden olan Billups’ın herhangi bir yöneticilik deneyimi bulunmaması ve para konusunda pürüzler çıkmasının ardından yönetim rotasını başka yöne çevirmişti. Takımın Genel Menajerlik görevine kimin geleceği hala merak konusu. Yönetimin önümüzdeki günlerde durumla alakalı bir açıklama yapması bekleniyor.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here