Klay Thompson, Warriors’u Eleştirenlere Cevap Verdi

741
Klay Thompson, Warriors’u Eleştirenlere Cevap Verdi

Yaz transfer döneminde kadrosundan Kevin Durant, DeMarcus Cousins ve Andre Iguodala gibi önemli isimleri kaybeden ve bu sezon favoriler arasında gösterilmeyen Golden State Warrios’ta yıldız oyuncu Klay Thompson eleştirilere cevap verdi.

Son günlerde açılan bahisler doğrultusunda bu sezon şampiyonluk yolunda şansı çok az görülen Golden State Warriors’ta Klay Thompson önemli açıklamalarda bulundu.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Yıldız oyuncu Warriors hanedanlığının bitmediği görüşünü savunurken; ”Hanedanlığın bittiğini söylemek açıkçası cehalet olur. Takımımızda iki kez MVP seçilmiş Stephen Curry ve yılın savunmacısı ödülünü almış Draymond Green var. Ayrıca kadromuza geleceğin en iyi oyuncularından birisi olması beklenilen D’Angelo Russell’ı kattık. Kesinlikle en büyük favorilerden birisiyiz” dedi.

Sakatlığı hakkında da açıklamalar yapan Klay Thompson,’‘Şu an için yavaş yavaş zıplamaya başladım. En kısa sürede parkelere dönmek için elimden geleni yapıyor ve çalışıyorum. Sakatlığım dönüşünde daha da iyi ve atletik olacağım” ifadelerini kullandı.

NBA Final serisi altıncı maçında muazzam bir performans gösterirken yaşadığı pozisyon sonrasında yere dengesiz bir şekilde düşen ve sol ön çapraz bağlarını koparan Klay Thompson’ın Mart ayında parkelere dönmesi bekleniyor.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here