Davis: “Kawhi Gelseydi Şampiyon İlan Edilirdik!”

450
Davis: "Kawhi Gelseydi Şampiyon İlan Edilirdik!"

Anthony Davis yaz sürecinde takımı Lakers’ın kadrosuna katmak için uzun uğraşlar verip Clippers’a kaptırdığı Kawhi Leonard’ın Lakers’a geldiği senaryo üzerine konuştu. Amerika’da bir televizyon programına konuk olan Davis, Leonard’ın Los Angeles ekibine katılması durumunda takımın doğrudan şampiyon ilan edileceğini söyledi. Serbest oyuncu döneminde işler istedikleri gibi yürüse şampiyonluğun favorisi olacaklarını söyleyen yıldız oyuncu yine de herhangi bir hayal kırıklığı yaşamadığını dile getirdi.

Başka bir adam için asla hayal kırıklığına uğramam. O yetişkin birisi. Tabii eğer bize gelseydi, bizi direk şampiyon olarak işaretleyebilirdiniz. Ancak Staples Center bu yıl yine de çok eğlenceli olacak. İki harika ekibi var. Lakers organizasyonuna, olması gerektiği gibi çok fazla heyecan getirdik. Tüm taraftarlar da buna alışık, bu yüzden eğlenceli olacak.Her gece, özellikle de Clippers’a karşı, Staples Center’da bir savaş durumu olacak. Bunun için oldukça heyecanlıyız”

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Lakers ve Clippers uzun yıllar sonra aynı anda rekabetçi durumdalar. İki takımın da hedefi şampiyonluk ve geçtiğimiz sezonlara göre çok daha dengeli olan ligdeki favori takımların başında geliyorlar. Clippers yaza Kawhi Leonard ve Paul George hamleleri ile damga vururken Lakers Kawhi Leonard’dan olumsuz cevap alıp takımı başta Danny Green, Demarcus Cousins olmak üzere rol oyuncuları ile güçlendirmişti.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç ProgramıNBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here